Jakiego wariantu fotografie można tworzyć za pomocą profesjonalnego obiektywu sigma 1750?

Nie trzeba być profesjonalistą, żeby zechcieć móc używać urządzenia, jakiego używają na co dzień zawodowcy. Wszakże jeżeli pragniemy dla przykładu stać się fachowym fotografem, winniśmy np. wystawić nasze fotografie na jakiejś wystawie a do takiego celu nie wystarczy wyłącznie zakupić aparat Zorka 5 oraz zrobić kilka ujęć.


Aby móc zostać dobrym fotografem, należałoby mieć pewne predyspozycje oraz naturalnie być we właściwym czasie w odpowiednim miejscu.


Projektor NEC z serii PA
Napisał: NEC
Na podstawie: NEC


Jednak co z tego, jeśli nie będziemy mieć profesjonalnego sprzętu, tego typu jak np. obiektyw sigma 17-50? Jest to znakomity obiektyw do tak zwanych lustrzanek wyposażony m.in. w bardzo dobrej jakości system stabilizacji wizji i HSM, czyli ultradźwiękowy silnik. Takowy obiektyw sigma 17-50 posiada niezwykle duży kąt widzenia. Proponuje to już od ogniskowej 17mm i zapewnia przy tym nieprzerwaną maksymalną przysłonę F2.8. Dodatkowo obiektyw sigma 17-50 oferuje to w całym zakresie ogniskowych. Nadaje się więc do wielu różnorodnych wariantów fotek: od tworzenia portretów, przez dokumentowanie architektury na uwiecznianiu krajobrazu finalizując.


kosmetyki
Napisał: Random Retail
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odmiennym wartym przyjrzenia się sprzętem jest apo 70-300mm f4-5.6 dg macro. Jest on idealnym teleobiektywem dla wszelakiego miłośnika fotografowania, w niniejszym także dla tych, którzy preferują fotografię w skali makro. Obiektyw apo 70-300mm f4-5.6 dg macro posiada dużą jasność oraz niezwykle obszerne zdolności. Ma też specjalistyczne soczewki, jakie skutecznie wyrównują aberrację chromatyczną.


Warto powiedzieć też, że szkiełka te robią to suwerennie od użytej w danej sytuacji ogniskowej. Obiektyw ;apo 70-300mm f4-5.6 dg macro polecany jest do fotografii portretowej, sportowej czy też zdjęć przyrodniczych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:05:29
Tagi: obraz, system, gra