Jakie mieszkanie lepiej nabyć? Od dewelopera czy może z rynku wtórnego? Jaką lepiej podjąć decyzję?

Wiele ludzi się nad tym zastanawia, jakie mieszkanie zakupić? Na rynek pierwotnym czy wtórnym? Jedno jak i drugie rozwiązanie posiada swoje zalety, jak i wady, jednak zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera daje jednak więcej korzyści, jak mieszkanie Wrocław.


Designerskie lokum
Napisał: Bill Wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Gdy nabywanie mieszkanie z pewnością marzymy, aby posiadało one interesujące nas, indywidualne rozwiązania. Takie żeby było przystosowane dla nas. Tego typu możliwości daje głównie rynek pierwotny. Możemy wiec dopasować dany lokal do naszych potrzeb, jak nowe mieszkania we Wrocławiu Krzyki, stworzyć wymarzoną aranżację wnętrz, zaplanować każdy detal, czy rozkład pomieszczeń. Co najważniejsze, sami będziemy mogli zadecydować o rodzaju zastosowanych materiałów, zaś proekologiczne rozwiązania wpłyną na obniżenie opłat czynszowych.


Ponadto, wielu spośród najlepszych deweloperów proponuje programy wykończenia wnętrz, tzw. “pod klucz”, po bardzo dobrych cenach. Dzięki temu, tego typu inwestycja okaże się tańszym przedsięwzięciem niż chociażby remont wcześniej użytkowanego mieszkania. Takie nowe osiedla są odpowiednio wyposażone. Mają ochronę, windy oraz garaże podziemne.


Deweloperzy wkładają pieniądze również w inne udogodnienia, jak drogi ułatwiające dojazd, nie będziemy musieli się więc bać, iż będzie problem z dojazdem do naszego domu. Co ważne, na takich osiedlach nie ma usterek, które mogą się zdarzyć w starym budownictwie. Istotne jest to, że w trakcie przeprowadzania transakcji z deweloperem jest możliwość negocjacji ceny mieszkania. Czasami to sam sprzedający wychodzi do klientów z rabatami, w związku z tym otrzymanie ciekawej cenowo oferty jest całkiem realne.


Nieruchomość
Napisał: Mikhail Golub
Na podstawie: http://www.flickr.com
Deweloperzy mogą zachęcać na wiele sposobów, dajmy na to mogą zaproponować miejsce garażowe albo komórkę lokatorską gratis. Jednocześnie można dostać wysoki upust cenowy. Kupując mieszkanie od dewelopera, będziemy musieli pokryć jedynie koszty taksy notarialnej oraz opłat związanych z transakcjami bankowymi.


Nie trzeba opłacać podatku od czynności cywilno-prawnych i nie ma tutaj kosztów pośrednictwa.

Masz chęć odnaleźć więcej (https://klimi.com.pl/?klimatyzatory-multisplit,40) na prezentowany problem? Jeżeli tak, to bez obawy kliknij tutaj, a na pewno będziesz czuć satysfakcję.

W momencie korzystania z nieruchomości będziemy mieć także mniejsze opłaty z tytułu eksploatacji budynku, ponieważ z pewnością przez długi czas nie trzeba dokonywać większych napraw.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:05:24
Tagi: mieszkania, inwestycja, nieruchomość, lokal