Innowacyjny system parkingowy znacznie redukuje czas potrzebny na znalezienie miejsca

Nowoczesne systemy parkingowe umożliwiają obsługiwanie naprawdę wielkich powierzchni i kierują ruchem w taki sposób, iż nigdy nie tworzą się przestoje.


Sprawdzą się one świetnie w dużych korporacjach oraz na stadionach.


Nowoczesny system parkingowy na ogół składa się mnóstwa urządzeń połączonych komputerem centralnym, który je kontroluje. Bardzo często posiada on bardzo wiele ciekawych rozwiązań, które znacznie ułatwiają prowadzącym przemieszczanie się po parkingu. Da się na przykład przydzielić miejsce wybranemu użytkownikowi, który po dostaniu się na parking - (system parkingowy) zostanie do niego poprowadzony.

Inne, również bardzo interesujące szczegółowe omówienie (http://guitarproject.pl/c/164/do-gitary-basowej-struny.html) tego tematu odnajdziesz tu. Przeczytaj koniecznie a na pewno nie będziesz żałować!

Porządny system parkingowy dba o to, żeby nigdy nie tworzyły się korki, a kierowcy byli w stanie szybko i bezproblemowo wjechać i wyjechać z obszaru parkingu.
Reaktor jądrowy
Napisał: Renault


Najpopularniejszą metodą pozwalającą na wjechanie na obszar parkingu są aktualnie karty RFID. kierowca, który chce dostać się na teren, musi ową kartę przysunąć do czytnika, żeby szlaban się otworzył. Da się na niej zapisać dużo danych, a zatem mogą być zupełnie spersonalizowane. Karty RFID są niezmiernie komfortowe oraz pozwalają na swobodny ruch pojazdów na terenie parkingu. Da się również zaimplementować identyfikację dalekiego zasięgu, czyli taką, która rozpozna prowadzącego ze znacznej odległości oraz otworzy szlaban trochę wcześniej.


Sprawi to, że prowadzący ani na chwilę nie będą musieli zatrzymywać się.


Porządne systemy parkingowe bardzo usprawniają ruch pojazdów oraz powodują, iż kierowcy nie marnują czasu na poszukiwanie miejsca postojowego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:50:33
Tagi: serwer, czytnik, kierowca, Forma