Idealny smartfon

Kupując telefon komórkowy, trzeba być wybrednym. Jak by nie było będzie ci on towarzyszył w bardzo wielu sytuacjach: przy robieniu fotek, graniu, korzystaniu z serwisów społecznościowych, pisaniu wiadomości oraz maili.
Naturalnie nie wolno nie pamiętać o rozmowach telefonicznych.


Zważywszy na mnogość operacyjnych systemów, rozmiarów wyświetlacza jak też operatorów, dobór należytego przyrządu typu smartfon może wydawać się niezwykle skomplikowaną łamigłówką. Okazuje się jednak, iż w ogóle nie musi taką być. Skorzystaj z naszych rad.


Celem wyselekcjonowania odpowiedniego telefonu należy dopasować techniczne parametry aparatu do naszych oczekiwań. Kluczowe będzie zdefiniowanie ról które będzie miał pełnić nasz telefon komórkowy - pokaż szczegóły -. Mikroprocesor jest głową każdego urządzenia typu smartfon. Jeżeli jest technologicznie zaawansowany, ekspresowo będą otwierać się aplikacje, gry działały będą płynnie, będziesz nawet mógł obrabiać filmiki. Nowością jest procesor w urządzeniach Xiaomi (sprawdź pokrowiec Xiaomi Redmi 4). Zapewnia on wielozadaniowość a także wysoką jakość grafiki.


praca w biurze
Napisał: Jim Larrison
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ilość pamięci systemowej gra istotną rolę w skutecznym funkcjonowaniu smartfona. Dziś urządzenia wysokiej klasy oferują 2 GB pamięci RAM, z kolei te z niższej i średniej półki 1,5 GB. O ile chcesz, by programy ładowały się prędzej oraz także potrzebujesz je prędzej przerzucać, im sporzej RAM’u, tym korzystniej. Rozmiar wyświetlacza bez wątpienia ma znaczenie, jednak liczy się też jego czytelność, ostrość, kolory i kąt, pod którym możesz na niego patrzeć.
W chwili obecnej ekrany o rozdzielczości 1080p to najsporzej, co do zaoferowania mają smartfony. Powinniśmy przed zakupem wziąć telefon komórkowy do ręki, aby oszacować, pod jakimi kątami ekranik jest wciąż czytelny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:41:57
Tagi: aparaty, procesor, gra, towar