Co mogą dać aktualnie zaawansowane technologicznie kamery ludziom, którzy się chcą bawić amatorsko czy zarobkowo w filmowanie.

Obecnie już za mniej niż pięćset złotych zostać można posiadaczem zaawansowanej kamery, za pomocą której można rejestrować różne swoje wyczyny. Sprzedawane aktualnie kamery sportowe posiadają możliwość nagrywania w wysokich rozdzielczościach, mają dużą odporność na wilgoć, różnice temperatur i pył, i mają kompaktowe, niewielkie wymiary.


kamera na kask
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Mechanik
Napisał: K.G.23
Na podstawie: http://www.flickr.com


Popularność ich rośnie w szybkim tempie, a jednocześnie spadają ich ceny, dzięki czemu urządzenia te są coraz częściej używane przez aktywnych ludzi. Dodatkowym ich plusem jest to, że nie trzeba ich trzymać w ręce, a można zamocować w jakimś praktycznym miejscu. W czasie jeżdżenia na nartach, motocyklu czy rowerze doskonale sprawdzi się na przykład kamera na kask, dzięki takiemu miejscu przymocowania jej posiadacz nie będzie miał zajętych rąk.


sportowe kamery są stosowane hobbystycznie, chociaż całkiem sporo osób z publikowanych w sieci filmów zrobiło sobie dość przyzwoITe źródło zarabiania. Na nagrywaniu filmów można również zarabiać zawodowo oferując takie usługi, nie tylko w tradycyjnej formie, lecz również z lotu ptaka. Rozpowszechnienie się dronów sprawiło, że coraz większa ilość firm oferuje tego typu usługi, a jednak ujęcia zrobione z kilkudziesięciu metrów są rzeczywiście wyjątkowe i niepowtarzalne.


Profesjonalne, duże drony Warszawa umożliwiają doczepienie z dołu nowoczesnej kamery i sterowanie nią przy pomocy specjalnego kontrolera. Sterowanie jest realizowane niezależnie od samego drona, więc można z dużą precyzją rejestrować dokładnie to, co się chce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:50:33
Tagi: kamera, IT, sport, pomoc