Z jakich powodów należy chronić swój smartfon za pomocą etui albo pokrowca, przegląd najbardziej popularnych modeli.

Parę miesięcy noszenia telefonu w torebce albo kieszeni na pewno zostawi na nim wiele śladów używania. Porysowany wyświetlacz, obudowa czy różne zanieczyszczenia na pewno nie wpłyną dobrze na estetykę użytkowanego urządzenia.
Z tego też powodu powinno się zadbać o jego choć minimalną ochronę i założyć jakiś pokrowiec czy etui, zwłaszcza że koszty takich akcesoriów napraWDę nie będą jakieś wielkie. Najtańsze case huawei (zobacz etui na telefon Huawei Y6) honor 7 z plastiku można już kupić za dziesięć złotych, i nawet tego typu ochrona może być bardzo skuteczna i przydatna. Rzecz jasna wybór takich akcesoriów jest dużo większy, jeżeli ktoś będzie chciał, to wydać może nawet kilkaset złotych. W tej cenie na przykład można otrzymać elegancki pokrowiec LG K10, zrobiony ze skóry doskonałej jakości.


widok - firma
Napisał: Gobierno Cholula
Na podstawie: http://www.flickr.com


sport
Napisał: Steve Jurvetson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kupując pokrowiec albo etui w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, czy będzie pasować na sprzęt, dla jakiego się je kupuje. Obecnie coraz częściej się spotyka pokrowce przeznaczone do odpowiednich rodzajów telefonów, ale i tak przed zakupem warto je przymierzyć, jeśli będzie taka możliwość. Warto zastanowić się również, czego się po pokrowcu będzie oczekiwać. Jeśli priorytetem będzie ochrona przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, to najlepszą opcją będzie poliwęglan albo silikon, pokrowce wykonane z tych materiałów doskonale zabezpieczają.
Z kolei skóra może nie daje jakiejś wielkiej ochrony, lecz za to świetnie się prezentuje, więc osoby które szukają elegancji i stylu będą zapewne stawiać właśnie na tego typu materiał.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:23:39
Tagi: budowa, telefon, smartfon, kupić, WD