Twoja firma teraz pracuje przy obsługiwaniu sprzedaży aktywów między spółkami? Sprawdź, jak sprawnie możecie zarządzać informacjami!

sprzedaż na przykład udziałów w wielkiej ilości albo przejmowanie jednej spółki przez drugą zdecydowanie nie są łatwymi transakcjami.


Zwykle pracuje przy nich co najmniej kilkadziesiąt osób - jeżeli Twoja firma zajmuje się tego typu obsługą, mamy coś, co bardzo ułatwi cały proces!


O czym mówimy?


Virtual Data Room Polska na pewno będzie wykorzystywać znacznie częściej niż dotychczas. Właściwie we wszystkich krajach zachodnich VDR to niemalże podstawowe narzędzie ułatwiające komunikację dużej ilości osób pracujących przy jednym projekcie. Virtual Data Room Polska to internetowa chmura o wielkim stopniu zabezpieczeń, gdzie właściwie bez żadnych obaw będziecie móc przechowywać różnego rodzaju poufne wiadomości. Zazwyczaj trzyma się na takich wirtualnych serwerach właściwie całą dokumentację związaną z konkretną transakcją.


moc
Napisał: Lidor


Jak to konkretnie działa?
Virtual Data Room to rodzaj mobilnego serwera, na którym możecie umieszczać wszelkie informacje dotyczące danej transakcji. Wielką zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie to, że właściwie każdy uprawniony członek zespołu ma w niemal każdej chwili szybki dostęp do wszystkich informacji, co zdecydowanie znacznie usprawnia pracę. Nawet jeżeli Twojego kolegi nie ma aktualnie w pracy, możesz bez większego trudu sprawdzić efekty pracy na należącej do niego działce. Dodatkowo Virtual Data Room jest całkowicie bezpieczny.


VDR-y to serwery o niemal najwyższym stopniu zabezpieczenia, a dodatkowo wszystkie dokumenty są szyfrowane. Dzięki temu nie musisz się martwić, że ktoś niepowołany uzyska dostęp do istotnych informacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:02:25
Tagi: Forma, sprzedaż, proces, chmura