Od czego pochodzi nazwa Gorenje pralki i dlaczego warto się nimi zaciekawić?

Czy pamiętasz, iż w przeszłości pranie ubranka polegało na moczeniu go w np. jeziorze? Obywatele stosowali również odmienne metody do jakich wliczało się uderzanie odzieżą o skały w zamyśle "wybicia" brudu z tkaniny.
Z biegiem czasu stwierdzono, iż do prania lepiej nadaje się ciepła woda niżeli zimna. W 1797 roku powstał początkowy prototyp tary, jaka była przełomowym udoskonaleniem.


odbicie - kominek
Napisał: uroczysko.net.pl
Na podstawie: http://www.flickr.com


Szczęśliwie dzisiaj pojawiają się już Gorenje pralki, które popularne są na calutkim globie ze swej skuteczności i klasy. Określenie Gorenje pralki pochodzi od małej wioski na Słowenii, w której w 1950 r. powstał zatrudniający tylko dziesięć person Okręgowy Zakład Metalurgiczny Gorenje. W dzisiejszych czasach Gorenje pralki produkowane są poprzez koncern będący jednym z ośmiu głównych wytwórców znacznego sprzętu AGD na całym globie. Wszakże nawet w dzisiejszych dniach globalizacji, Gorenje pralki produkowane są jedynie na terenie Europy. Warto wspomnieć, iż pierwsza pralka mechaniczna Gorenje opuściła taśmę produkcyjną już w 1964 r.


Już wtenczas firma Gorenje pralki nie zapewniała swym interesantom wyłącznie znakomitej jakości wyrobów, lecz także, w wypadku potrzeby, także naprawę i obsługę pogwarancyjną. Dzięki takiemu podejściu do klienta firma otrzymywała dodatkowe zaufanie ze strony różnych ludzi. A jakie są właściwie te Gorenje pralki? Bezgłośne, niezawodne, energooszczędne.
Wliczają się do tzw. jakości oszczędności A+++, co znaczy, iż potrzebują niezwykle niewiele prądu. A 1200 obr. na minutę, jakie zapewniają Gorenje pralki to naprawdę niezwykle wiele. Pozostałymi słowami Gorenje pralki nie wyłącznie piorą, ale także suszą pranie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:21:40
Tagi: AGD, klient, producent, klienta