Niejeden miłośnik nowiutkich telefonów wie na pewno, że jesienią 2017 roku przypada okrągła rocznica wypuszczenia na rynek amerykańskiego telefonu Apple

Niejeden fan produktów spółki Apple śledzi na pewno nowinki oraz premiery tej firmy. Niedawno na rynku odbyła się premiera iPhone 7, a dzisiaj nie szepce się o niczym innym, jak o kolejnym modelu.


Pogłoski mówią, że na 10-tą rocznicę amerykańska firma przygotowała taką niespodziankę, że wszyscy oszaleją z podziwu.


kupić
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


Zmiany ponoć mają być tak wielkie, że wbrew wcześniejszym regułom tej jesieni nie zobaczymy w sprzedaży upgrade modelu z ubiegłego roku - czyli iPhone 7s, ale całkowicie nowiutki model. Ponoć spółka ma zamiar bardzo zaskoczyć swoich klientów. Rzecz jasna nikt nie wie, jakie będą to nowinki i na pewno spółka zostawi parę atrakcji aż do ostatniej minuty, ale z pewnych źródeł już dzisiaj wiadomo, że będzie to rewolucja. Jesienny iPhone podobno ma całkowicie pozbyć się nie tylko bocznych ścianek, ale również dolnej oraz górnej. Zatem guzik Home będzie całkowicie zintegrowany z ekranem, aby caluteńka powierzchnia była gładka i jednolita. Podobno także obudowa ma być wykonana ze szkła. Całość ma sprawić, że design obudowy naprawdę będzie wyróżniać nowy model od starych. Nowy iPhone ma być cieńszy od swego poprzednika i tracić mniej baterii.
To dobra wiadomość dla tych, którzy stale zapominają ładowarki i wcale nie lubią ładować smartfonu. Szepce się również o tym, że kolejny model iPhone będzie ładowany bez kabla. Czy plotki się spełnią? Najbliższy okres to zweryfikuje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:08:00
Tagi: budowa, firm, użytkownik