Jakiego rodzaju zezwolenia powinien mieć operator drona?

W obecnych czasach można w przepiękny sposób udokumentować wiele rodzinnych uroczystości poprzez zarejestrowanie ich przy pomocy tak zwanego popularnego latającego Urządzenia.


My Passport Enterprise
Napisał: Western Digital
Na podstawie: Western Digital


Pozwala on na sfilmowanie takich ujęć, których wykonanie było dotąd albo niezwykle trudne albo nawet zwyczajnie niemożliwe.


Mając możność skorzystać z możliwości takiego latającego urządzenia można by zapisać w kadrze te wszystkie niepowtarzalne momenty z bardzo ciekawego punktu widzenia. Co istotne, tego typu filmowanie z powietrza wykorzystuje się nie tylko do uwieczniania rodzinnych przyjęć, ale też do dokumentowania położenia różnych nieruchomości przez pośredniczące w ich handlu agencje nieruchomości bądź przez agencje reklamowe do tworzenia prezentacji różnych korzystających z ich usług firm.
Facebook
Napisał: 4PRess.pl
Na podstawie: 4Press.pl


Warto wspomnieć, że nie dowolna osoba posiada prawo do sterowania tego typu urządzeniem. Istnieją bowiem różne ograniczenia, jakie definiują, która osoba może być operatorem drona. Tego typu filmowanie z powietrza może robić jedynie osoba, która ma uprawnienia do pilotowania popularnego latającego urządzenia będącego w zakresie widzenia, poza takim zasięgiem lub niezależnie od faktu, czy pilot ogląda dron, czy też nie. Niezależnie jednak od dysponowanego typu uprawnień, taki operator mógłby uchwycić dane zdarzenie albo konkretny przedmiot w sposób bardzo nietypowy i zapierający dech w piersiach.


Jeżeli masz już swoją spółkę i pragnąłbyś ją przedstawić swoim potencjalnym interesantom, to tego typu filmowanie z powietrza to doskonały sposób na zrobienie na nich dobrego wrażenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:02:12
Tagi: Urządzenia, urządzenie, sprzedaż, prezent