Jaką pralkę zakupić? Wybierz najlepszą!

Zastanawiasz się, którą pralkę nabyć? Na początek powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie: gdzie ją ustawisz (np. w kuchni lub w toalecie)?


Od tego będzie uzależniony sposób ładowania i opcja zabudowy.
Biznes
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pralki wolnostojące jest to największa grupa pralek o zróżnicowanych parametrach. Sprawdzą się zarówno w niewielkich, jak również bardziej przestronnych pomieszczeniach. Jeśli myślisz o zakupie pralki do zabudowy (dla przykładu w szeregu szafek), uplanuj na nią miejsce w czasie projektowania kuchni czy też łazienki. Pamiętaj, że w razie modeli do zabudowy możesz wybierać wyłącznie urządzenia pakowane od przodu. Urządzenia ładowane od góry potrzebują wolnej powierzchni na swobodne otwarcie klapy. Zanim zdecydujesz, jaką pralkę zakupić, dokładnie wymierz miejsce, w jakim przewidujesz ją postawić. Pamiętaj, że pralka nie będzie stała zaraz przy ścianie, albowiem ma przyłącze wody z reguły o długości 6 cm.


Pralka jest to jedno z głośniejszych sprzętów w domku. Może wykonywać pracę, emitując raban na poziomie od 46 do 77 decybeli. O jego poziomie poinformuje Cię etykietka energetyczna przyrządu. Jeżeli masz w domku malutkie dziecko lub [BricsCAD] wstawiasz pranie w nocy i nie chcesz budzić mieszkańców ani sąsiadów, wybierz pralkę o jak najmniejszym poziomie harmidru. Na pewno sprawdź przystępność zamiennych części. Jeśli idzie o urządzenia Bosch części osiągalne są prawie w każdym mieście.
O ile nie ma masz w domku warunków do suszenia prania lub pierzesz bardzo często, pomyśl o nabyciu pralko-suszarki. Owo narzędzie pozwala nie tylko prać, lecz też suszyć ciuchy. Swoim wyglądem przywodzi na myśl tradycyjne pralki ładowane od przodu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:33:17
Tagi: projekt, wygląd, czas, zakup, części