Jak wyselekcjonować doskonałego fotografa ślubnego ?

Fotografie ślubne oglądane są przez wiele ludzi. Najważniejsze z nich to My - Młoda Para. Ów krótki przekaz powstał, aby uprościć Wam wybór - jako że wszystko co powiązane z owym dniem musi być idealne.


Usługę fotograficzną powinniśmy rozpatrywać w 2 aspektach.
Standardowy zestaw Dremel Multi Max
Napisał: Dremel
Na podstawie: Dremel


Po pierwsze sam moment wykonywania zdjęć jest dla Nas na tyle ważny, iż warto w tym dniu spędzić czas tylko w towarzystwie miłym dla nas. Po drugie fotografie, jakie są najważniejszą pamiątką muszą się nam spodobać. Te dwa kryteria, ogromny wybór fotografików, nierzadko niejasne cenniki oraz ograniczony budżet nie upraszczają wyboru. Im wcześniej rozpoczniemy szukać jak też dokonamy rezerwacji, tym lepsze oferty będziemy mieć później do wyboru. Przeciętnie terminy rezerwowane są pięć miesięcy przed przewidywaną datą ślubu, a zdarza się (u tych najlepszych fotografików), że wręcz 2 lata przedtem. Oczywiście nie za każdym razem długi termin rezerwacji zaświadcza o tym, iż mamy do czynienia z człekiem niezastąpionym - więc nie warto wpadać w panikę.


Czasami nie jest łatwo porównać oferty fotografów, bowiem operują oni różnymi pakietami usług. Jacyś zakładają plener w czasie wesela, inni w zupełnie inny dzień. Część domyka usługę dwoma płytami CD ze zdjęciami, a wybrani przygotowują nadzwyczaj pracochłonne foto-ksiązki a także proponują filmowanie z lotu ptaka. Dlatego warto zaraz na początku przyjąć sobie warunki usługi którą my pragniemy dostać, spisać to niezmiernie szczegółowo po czym prosić o wycenę właśnie tej usługi fotografików, z którymi rozmawiamy.
Za każdym razem podpisujmy umowę. Ona ochrania nas i fotografika. Pozwoli szczegółowo omówić wszelkie aspekty współpracy, zachować cenę, wymusić na fotografie dokładne wykonanie usługi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:02:14
Tagi: człowiek, plan, IT, dane