Futerały na telefony znakomitym zabezpieczeniem

Telefony z ekranem dotykowym są niezwykle czułe i tym samym mniej odporne na wszelakie uszkodzenia od tradycyjnych telefonów komórkowych. Jest to właśnie powód mający związek z najważniejszą sprawą – zakupem właściwego etui na swojego smartfona.


To z kolei nie jest łatwą sprawą.


sieci
Napisał: Marco Verch
Na podstawie: http://www.flickr.com


Telefony - www.maxcom.pl/pl/18-wszystkie-telefony-komorkowe - firmy Microsoft są niezwykle praktyczne. Wśród ich funkcji można odnaleźć na przykład świetny aparat, dyktafon przydatny w różnych sytuacjach czy dużą pamięć. Tym bardziej ważna jest jego ochrona, ponieważ smart fon zepsuty nie przyda się do żadnych obowiązków. Futerał Microsoft Lumia 640 to niezwykle ważna kwestia. Telefon ma – w przeciwieństwie do innych marek – szybę w postaci szkła, która jest bardzo czuła na wszelkie niebezpieczne momenty. W związku z tym futerał (sprawdź futerał na telefon do biegania) to akcesorium obowiązkowe dla posiadaczy tegoż smartfona. Futerał można napotkać w charakterze nakładki z materiałów silikonowych, na którym oferowane są różnorakie napisy. Oferowane są też modele case’ów, które można zamknąć za pomocą magnesu, a dodatkowo – istnieje możliwość włożenia do niego kart oraz pieniędzy, ponieważ niektóre z nich mają przegródki właśnie na ów obowiązkowe akcesorium każdego.


gra na komputerze
Napisał: Chris_Parfitt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podobne parametry posiada też jeden z telefonów Sony, który miał swoją premierę w pierwszej połowie trwającego roku. Sony Xperia E5 etui posiada niezwykle szeroki wybór przeznaczony dla właścicieli tego modelu.


Silikonowe etui, obudowy z klapką czy też etui w roli książki to tylko niektóre z modeli, które można posiadać na własny telefon. Niektóre z najnowocześniejszych etui mają także możliwość umieszczenia spersonalizowanego zdjęcia, wybranego indywidualnie dla każdego posiadacza smartfona firmy Sony.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:02:15
Tagi: aparat, telefony komórkowe, Microsoft, parametry