Firma deweloperska Archicom we Wrocławiu - czyli, inwestowanie w mieszkaniowe, oraz powierzchnie typu komercyjnego

Jak zostało już tutaj napomknięte w temaciku, Archicom jest to przedsiębiorstwo deweloperska. Chociaż mało kto o tym ma pojęcie, owa firma działa na ryneczku polskim już od 30 latek, będąc jedną z najbardziej popularnych i wiarygodnych przedsiębiorstw deweloperskich na obszarze naszego rodzinnego kraju.
tonery
Napisał: Maurice Velati
Na podstawie: http://www.flickr.com


archicom wrocław
Napisał: chris walker
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jak łatwiutko się zorientować, wspomniana przedsiębiorstwo ma w posiadaniu już dosyć duży dorobek inwestycyjny i komercyjny. W naszym dzisiejszym felietonie zbliżymy wewnątrz jakich lokalizacjach powstały już budowle przedsiębiorstwa Archicom i czy ograniczają się jedynie do miasteczka Wrocław.


artykuły
Napisał: Klimatop
Na podstawie: www.klimatop.pl


Nasz dzisiejszy tekst rozpoczniemy od objaśnienia ostatniego określenia we wstępie, a więc czy przedsiębiorstwo deweloperska archicom Wrocław samo ogranicza swoje pole budowy jedynie do napomknięte przed chwilą miasta? A więc odpowiedź będzie brzmieć: Nie, gdyż owa przedsiębiorstwo obejmuje swoimi rękoma również pobliskie miasta, takiego typu jak choćby Krzyki, czy też Sępolno, a nawet Psie-Pole. Powracając jednakże do najważniejszego - Inwestycje mieszkaniowe, które były realizowane przez archicom Wrocław, są to między innymi: Olimpia Port (baza rekreacyjno-sportowa), River Point (zespół 3 apartamentów), Róży Wiatrów (serce Krzyków, w pobliżu parków), Słoneczne Stabłowice (osiedle typu MdM wraz z klubem typu fitness), czy tez Ogrody Hallera (osiedle typu willowe w okolicy Borka) oraz tak w dalszym ciągu.
Co do nawierzchni komercyjnych, to posiadamy tam: Do wynajęcia - Renaissance Business Centre, czy West Forum, oraz: Na sprzedaż - wspomniane już Olimpia Port oraz Ogrody Hallera, oraz (również zawarte wewnątrz liście inwestycji mieszkaniowych, lecz u nas nie wymienione) Księżno (czyli lokaliki typu biurowo-usługowego).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:30:49
Tagi: mieszkania, firma, miejsca