Filmowanie z powietrza rozmaitych obiektów

Filmowanie dronem wywołuje uznanie niezwykłymi ujęciami, ciekawą perspektywą, oraz innym spojrzeniem na filmowany, czy fotografowany obiekt.


Wybierając ten rodzaj pamiątki każdy ma gwarancję doskonałych ujęć, jakie będą zachwycającą pamiątką na wiele lat.


Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Napisał: Samsung
Na podstawie: Samsung
Drony z kamerą umożliwiają zapisywać fenomenalne krajobrazy, oraz wykonywać fotografie w powietrza w czasie lotu. Wystarczy przycisnąć jeden guzik na kontrolerze gdy dron (mavic 2 pro cena) jest w powietrzu, by wykonać fotkę, względnie uruchomić nagrywanie filmów. Funkcja poglądu na żywo pozwala oglądać na żywo obraz, który aktualnie monitoruje kamera w dronie. Opóźnienia w przesyle są bardzo znikome i prawie niezauważalne dla ludzkiego oka.


Pamięci flash S550
Napisał: EMTEC
Na podstawie: EMTEC


Filmowanie z powietrza rozmaitych rzeczy, wydarzeń, lub uroczystości cieszy się dzisiaj coraz większą wziętością. Polega to ogólnie rzecz ujmując, na nagrywaniu obrazów z różnej, bardziej ciekawiącej perspektywy. Włączają one jedynie tereny poza większymi miejscowościami, oddalone od lotnisk, nie znajdujące się w militarnych regionach lotniczych i nie znajdujące się na terenach parków narodowych i rezerwatów, również znajdujące się poza strefami, jakich użytkowanie ograniczają szczególne przepisy. Na filmowanie z powietrza w obwodzie miasta trzeba mieć właściwe zezwolenia. Nie ma ważności czy postać obsługująca drona jest dyletantem, czy fachowcem, oraz w jakim celu odbywa się lot.


Fani dronów winni wiedzieć, że w Polsce miejsc w jakich jest możliwość wykorzystywać przestrzeń powietrzną do pilotowania bez większych limitów nie jest wcale nazbyt dużo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:02:09
Tagi: zdjęcia, gra, czas