Dlaczego po zakupie nowego smartfona warto pomyśleć o tym, żeby zabezpieczyć go etui czy pokrowcem.

Kupując nowy smartfon najczęściej jest on bez żadnego zabezpieczenia. Co prawda obecne smartfony coraz częściej posiadają ekrany z hartowanego szkła i mocne obudowy, jednak i tak warto pomyśleć o tym, aby kupić jakiś pokrowiec albo etui.
malunek - Internet
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nawet twarde szkło po wielokrotnym spotkaniu z ostrymi kluczami może się zarysować, a na obudowie zaczną się pojawiać rysy i przebarwienia. Dodatkowo spora część etui asus zenfone 2 laser ze500kl chronić będzie dodatkowo przed upadkami czy uderzeniami, jakie często mogą się skończyć poważnymi i co gorsza drogimi uszkodzeniami. Dlatego też należy od samego początku zadbać o ten gadżet, bo bardzo się on może przydać podczas używania smartfona i może znacznie przedłużyć jego żywotność.


zabawa
Napisał: PEO ACWA
Na podstawie: http://www.flickr.com


rozdzielczość
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com


W sklepach wybór najróżniejszych pokrowców i etui jest bardzo duży, tak więc każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego do potrzeb i wymagań. Dużym zainteresowaniem na przykład się cieszą kabury, jakie można wygodnie zapiąć przy pasku i nie trzeba wtedy nosić telefonu w torebce albo kieszeni. Sporo osób wybiera również silikonowe Sony Xperia X etui, które bardzo dobrze zabezpiecza przez mechanicznymi uszkodzeniami, a do tego bardzo ładnie wygląda. Jeżeli ktoś będzie potrzebował odpowiedniego stylu i elegancji, to w jego przypadku bardzo dobrze będą się sprawdzać pokrowce skórzane.
Bardzo stylowo się one prezentują, choć ich cena jest znacznie wyższa niż pozostałych modeli. Rzecz jasna pamiętać też trzeba o etui wykonanych z różnych tworzyw sztucznych, one także się cieszą sporym zainteresowaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:02:05
Tagi: smartfon, cena, koszt, moc, prezent