Czy może nam się przydać gimbal do gopro?

Jeżeli nagrania zrobimy przeważnie z perspektywy pierwszej osoby, bo kamerę mamy przyczepioną do kasku albo roweru, to nie powinniśmy niczego więcej dokupywać.


Lecz co gdy pragniemy mieć nagranie z boku?


Czy patrzyliśmy, że jest gimbal do gopro?


Pragnąc nagrywać coś z boku, bez konieczności nieustannego przytrzymywania kamery, co ma sposobność być męczące, powinniśmy się namyślić, czy dobrym zakupem będzie gimbal do gopro. To niewielki kijek, na którym mamy szansę zamontować kamerę i który nie zajmie dużo miejsca.

Nie nie jesteś pewien, czy proponowany artykuł jest tym, czego poszukujesz? Odpowiedź to: tak - gdyż te przydatne wskazówki (https://sklep998.pl/kategoria/sport-pozarniczy-mdp-osp-psp/ochotnicza-straz-pozarna-ctif/bieg-sztafetowy-ochotnicza-straz-pozarna-ctif/) posiadają przydatne dane. Wejdź tu oraz przekonaj się sam.

Co istotne taki gimbal do gopro zazwyczaj jest rozsuwany, więc nagrania będziemy mogli zrobić z przeróżnej wysokości.
Sypialnia, łóżko Zanette
Napisał: Zanette
Na podstawie: Zanette


Gimbal do gopro nie będzie kosztować wiele


nagrywanie siebie w przeróżnych miejscach oraz pod różnymi kątami ma szansę okazać się być ciężkie, jeśli nie mamy odpowiednich akcesoriów. Odpowiednio może się tutaj spisać gimbal do gopro, a więc specjalny uchwyt do kamerki na kijku, którym mamy okazję spokojnie kierować. Nie będzie on ciężki, świetnie się go trzyma, a na dodatek zezwala zrobić fotografie z boku i to bez trzęsącej się ręki. Trzeba mu się przypatrzeć oraz zdecydować, czy gimbal do gopro jest właściwy dla nas.


Trzeba spojrzeć na tego rodzaju oferty, bo ma możliwość się okazać, że jeżeli z nich skorzystamy, będziemy bardzo usatysfakcjonowani ze swojej decyzji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:54:40
Tagi: zdjęcia, kask, gra, nagrywanie, typ