Co zrobić jeśli znudziły nam się gładkie ściany?

Jeśli znudziły nam się równe ściany, ozdobne tynki a także tapety, niezwykłym pomysłem na nadanie wnętrzu nowego wyglądu będzie klinkier. To fantastyczna ozdoba nie tylko salonu, ale również innych pomieszczeń w domu i mieszkaniu. Jeden z najczęściej stosowanych w ostatnich latach materiałów wykończeniowych. Klinkier możemy położyć na całe ściany, tudzież na wybrane odcinkiBezbłędnie sprawdza się zarówno w wyszukanych, jak i minimalistycznych projektach.
cegły
Napisał: OakleyOriginals
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzięki zastosowaniu produktu, jesteśmy w stanie wyznaczyć poszczególne strefy funkcjonalne w mieszkaniu. W przypadku gdy salon łączy się z jadalnią, okładzina zaakcentuje wizualnie granice części, w której spożywamy posiłki. Podobny trick zastosować można również w dużych pokojach dziennych, kiedy naszym zamiarem jest by oddzielić strefę pracy od miejsca wypoczynku.

Jeśli spodobał Ci się prezentowany materiał, to niewątpliwie zaciekawią Cię również przydatne wpisy (http://www.ogrodzenia-betonowe.waw.pl/contact.html), które odnajdziesz tu - one wciągną Cię bez reszty.

Ale zanim zdecydujemy się na ściany z klinkieru, powinniśmy przemyśleć styl, który preferujemy a także to czy zależy nam na chłodnych czy też ciepłych odcieniach. Dobra oferta cegieł klinkierowych - budowanie z klinkieru.
Kolejnym plusem stosowania cegieł klinkierowych jest ochrona ścian przed defektami i zabrudzeniami, co jest istotnym atutem w często użytkowanych miejscach, takich jak domowe salony, hole czy lokale. Z uwagi na walory dekoracyjne oraz odporność na znaczne działanie wysokich temperatur, klinkier jest bardzo często wykorzystywany przy wykończeniach kominków, dzięki czemu uzyskują charakter nowoczesny i modny. Warto jest zdecydować się na to rozwiązanie a niewątpliwie będziemy zadowoleni z podjętej decyzji.


cegły
Napisał: Chilanga Cement
Na podstawie: http://www.flickr.com
Albowiem klinkier ma wiele zalet – niepowtarzalny klimat, ponadczasowość i niezmieniona przez lata barwa, idealnie sprawdza się na ścianach elewacyjnych (zobacz opinie użytkowników). Dom z klinkieru to przede wszystkim ponadczasowa elegancja i styl, zaś łagodna kolorystyka tworząca duet ze szlachetnym materiałem powoduje, iż wykończony w ten sposób dom (dom z gotowych elementów ceny) nigdy się nie zestarzeje. Elewacje z tego materiału są nieco droższe od popularnych tynków, jednak mają swój niepowtarzalny urok i klimat.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:26:33
Tagi: klinkier