Telefony dla seniorów - niewątpliwie doskonały pomysł na podarek dla Twego dziadka lub babci

Biznesmen, uczeń rozmawiający z kolegami pod ławką, kiedy nikt nie widzi, student przemierzający uczelniane korytarze, babcia dziergająca na drutach szalik dla kochanego wnuczka - na pierwszy rzut oka nic ich nie łączy.
A jednak, pozory mylą. Wszyscy „przedstawiciele” przywołanych grup społecznych korzystają z dobrodziejstw, jakie niesie za sobą rozwój nowych technologii, a ściślej mówiąc komórek.


Harman Kardon® BDS 7773W
Napisał: Harman Kardon
Na podstawie: Harman Kardon


Telefony - maxcom.pl/pl/50-comfort-telefony-ergonomiczne-z-tradycyjna-klawiatura - dla seniorów rzecz jasna w znacznej mierze różnią się od tych, którymi posługują się ososby młode. Przeważnie posiadają albowiem spory monochromatyczny, kontrastowy ekran o wysokiej rozdzielczości, duże przyciski, mocne głośniki a także nieskomplikowany interfejs. Służą przede wszystkim do kontaktu z rodziną. Pojawia się zatem pytanie: jakie cechy charakteryzują komórki dedykowane „młodszej” grupie klientów. Telefon powinien bez kłopotu mieścić się w kieszeni. Im mniejszy, tym lepszy. Niemniejsze znaczenie ma widowiskowość oraz nieszablonowość. Przydadzą się też funkcje dodatkowe: aparat, kalendarz, dyktafon, odtwarzacz MP3, dostęp do Internetu i mnóstwo innych „bajerów”. Pamiętajmy, że dla młodego człowieka bądź aktywnych zawodowo dorosłych smartfon jest nie tylko narzędziem porozumiewania się, ale także zabawy i pracy.
Dobrze byłoby zauważyć, że obecnie coraz bardziej popularne stają się telefony komórkowe dual sim.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:44:50
Tagi: telefony komórkowe, Internet, rozwój, klient, pytanie