Telefony dla nestorów

Obsługa współczesnego telefonu osobie starszej na ogół sprawia sporo komplikacji.


Małe klawisze nie pasują do nieefektywnych palców zaatakowanych reumatyzmem, natomiast nieduży ekran nie pozwala dostrzec tego, co się na nim znajduje.


telefon stacjonarny przewodowy
Napisał: Scott Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz bardziej zaawansowane konstrukcje są też nadzwyczaj trudne do odgadnięcia dla osób, które wykształciły się w innej erze jak też na innych telefonach. W kategorii prezentów dla babci oraz dziadka markety proponują nam grupę aparatów telefonicznych dla osób starszych, które wyróżniają się specjalną konstrukcją a także dużymi, zauważalnymi przyciskami. Proponują przykładowo telefon stacjonarny przewodowy celowo zaprojektowany dla starszej osoby wyekwipowany w donośny dzwonek.


android
Napisał: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com


Proponują także telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora wyekwipowany w ekran oraz przyciski z obrazkami umożliwiające lepiej poznać działanie urządzenia. W zestawie znajduje się też specjalny guzik SOS, który po wciśnięciu selekcjonuje z automatu połączenie ze zdefiniowanymi numerami. Polecamy Państwu także dodatkową przystawkę do telefonu, idealną zarówno dla osób starszych, jak też dla maluchów. Przystawka pozwala na zaprogramowanie paru numerów jak też przypisanie ich do przycisków z fotografiami bliskich, dzięki temu wyselekcjonowanie właściwego połączenia nie wymaga znajomości numeru.


W sklepach znajdziecie także Państwo bardziej tradycyjne telefony dla osób starszych wyróżniające się wyłącznie większymi przyciskami, lepiej widocznymi jak też dostępnymi dla mniej giętkich palców. Specjalny aparat telefoniczny dla osoby starszej to idealny pomysł na podarek dla babci lub dziadka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:42:30
Tagi: ekran, Auto, zdjęcia