Który smartfon nabyć?

Nowoczesny smartfon to nie jedynie dzwonienie. Przez większą część dnia to główny punkt naszego życia.


Maile, SMS-y, to wszystko absorbuje naszą uwagę.


gra
Napisał: Vanguard PR
Na podstawie: Vanguard PR
Jednak kluczem jest wybór odpowiedniego przyrządu do naszych potrzeb. Na co należy zwrócić uwagę? Przede wszystkim rozmiar ekranu. Dzisiaj najogromniejszą popularnością cieszą się wyświetlacze, o wymiarze do 5 cali. Dlaczego? Ergonomia pracy na nawierzchni o przekątnej wynoszącej minimalnie 4 a maksymalnie 5 cali pozwoli na obsługę telefonu z pomocą jednego palca. Naturalnie, pod uwagę bierzemy rozmiar ręki i dostosowujemy ją do wybranego modelu. Inną kwestią jest rozróżnienie telefonu pod względem jego zastosowania. Zupełnie inną rolę spełniać będzie telefon biznesowy, względem tego, który wybierzemy do domu i gier. Pierwszy przypadek zdeterminowany jest przez zakres wykonywanego zawodu. Pracownicy biurowi docenią większy rozmiar – na większym ekranie o wiele prościej przeglądać przeróżnego rodzaju dokumenty. Jeżeli smartfon ma trafić w dłonie osoby pracującej fizycznie, wielkość wyświetlacza musi być możliwie mała, maksymalnie utrudni to przypadkowe mechaniczne uszkodzenie. W tym szczególnym przypadku powinniśmy zastanowić się nad kupnem tradycyjnego telefonu, wyekwipowanego w klawiaturę.


- konsole|TITLE=telefon biznesowy]


StoreJet Cloud
Napisał: TRANSCEND
Na podstawie: TRANSCEND


Telefon komórkowy to nie tylko możność wykonywania połączeń albo buszowania po internecie. Współcześnie każdy telefon dysponuje wkomponowanym fotograficznym aparatem, zdolnym do wykonywania zdjęć wysokiej jakości.


Ażeby wybrać odpowiedni dla nas aparat, należy odpowiedzieć na zapytanie: czy preferujemy zdjęcia średniej jakości, jednak o większej rozdzielczości, czy może kierujemy uwagę na jego jakość, przy zachowaniu rozsądnych rozmiarów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:42:30
Tagi: biuro, domu, internecie