Który smartfon nabyć?

Nowoczesny smartfon to nie jedynie dzwonienie. Przez większą część dnia to główny punkt naszego życia.


Maile, SMS-y, to wszystko absorbuje naszą uwagę.


gra
Napisał: Vanguard PR
Na podstawie: Vanguard PR


Jednak kluczem jest wybór odpowiedniego przyrządu do naszych potrzeb. Na co należy zwrócić uwagę? Przede wszystkim rozmiar ekranu. Dzisiaj najogromniejszą popularnością cieszą się wyświetlacze, o wymiarze do 5 cali. Dlaczego? Ergonomia pracy na nawierzchni o przekątnej wynoszącej minimalnie 4 a maksymalnie 5 cali pozwoli na obsługę telefonu z pomocą jednego palca. Naturalnie, pod uwagę bierzemy rozmiar ręki i dostosowujemy ją do wybranego modelu. Inną kwestią jest rozróżnienie telefonu pod względem jego zastosowania. Zupełnie inną rolę spełniać będzie telefon biznesowy (rzuć okiem), względem tego, który wybierzemy do domu i gier. Pierwszy przypadek zdeterminowany jest przez zakres wykonywanego zawodu. Pracownicy biurowi docenią większy rozmiar – na większym ekranie o wiele prościej przeglądać przeróżnego rodzaju dokumenty. Jeżeli smartfon ma trafić w dłonie osoby pracującej fizycznie, wielkość wyświetlacza musi być możliwie mała, maksymalnie utrudni to przypadkowe mechaniczne uszkodzenie. W tym szczególnym przypadku powinniśmy zastanowić się nad kupnem tradycyjnego telefonu, wyekwipowanego w klawiaturę.


- konsole|TITLE=telefon biznesowy]


StoreJet Cloud
Napisał: TRANSCEND
Na podstawie: TRANSCEND


Telefon komórkowy to nie tylko możność wykonywania połączeń albo buszowania po internecie. Współcześnie każdy telefon - www.maxcom.pl/pl/51-strong-telefony-wzmocnione - dysponuje wkomponowanym fotograficznym aparatem, zdolnym do wykonywania zdjęć wysokiej jakości.
Ażeby wybrać odpowiedni dla nas aparat, należy odpowiedzieć na zapytanie: czy preferujemy zdjęcia średniej jakości, jednak o większej rozdzielczości, czy może kierujemy uwagę na jego jakość, przy zachowaniu rozsądnych rozmiarów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:42:30
Tagi: biuro, domu, internecie