Co to jest winda do rzutnika, w jakim miejscu się ją montuje oraz w jaki sposób się ją obsługuje?

Takie wyjścia widzieliśmy w różnorodnych filmach już niemało lat temu, wszakże nie byliśmy wtedy pewni, czy na zachodzie to ogólnie używane wyjście czy też kolejny trick filmowy.


Aktualnie już jest wiadome, iż mogłabyś to mieć u siebie w lokalu.


Wyjątkowo praktyczna i wdzięczna winda do rzutnika to produkt dla wszelakiego, kto chce nie tylko mieć swe kino domowe, lecz żeby to kino było wprost niesamowite. Dlaczego? Gdyż nie będzie narzucać się swoją treścią, ale zadziwiać formą. A czy też nie o tego typu podejście do kinematografii nam idzie? Wszakże czym jest tego typu winda do rzutnika? Winda to opuszczana platforma, jednak powoli, od zaczątku... Ci ludzie, jacy nie chcą uiszczać kilkuset złotych za parę dodatkowych cali w nowym telewizorze, być może mają już albo planują zakup takiego Urządzenia jak rzutnik. Jest to tak zwane narzędzie peryferyjne podłączane do laptopa, a jakiego zadaniem jest wyświetlanie obrazu w odmiennym miejscu niżeli ekran laptopa. Tym miejscem może być np. w kolorze białym ścianka lub specjalny ekran do projektora.


My Book Live do 3 TB
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR
Samodzielny projektor mógłby zwyczajnie leżeć w jakimś miejscu na półce, jednak znacznie ciekawszym wyjściem jest podwieszany sufit oraz akurat winda do rzutnika. Wtedy będąc na tapczanie można by za sprawą pilota zniżyć windę, zatem jakby uruchomić projektor i... rozpocząć delektować się oglądanym akurat filmem.


Jest to niezwykle wygodne oraz efektowne rozwiązanie, jakie na pewno spodoba się wielu miłośnikom kina. W praktyce jednak o wiele częściej taka winda do rzutnika jest instalowana na aulach konferencyjnych, czyli jest to interesujące rozwiązanie także dla firm.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:43:16
Tagi: Urządzenia, laptop, produkt, towar