Co to jest szkło hartowane na telefon oraz w jaki sposób się je na monitor przykleja?

Komórka to wyśmienite narzędzie, jakie już pewien czas temu zaczęło usuwać z forum swojego protoplastę - telefon tradycyjny. Taka "komórka" jest wiele mniejsza i, przede wszystkim, ruchoma.


Można ją więc włożyć do kurtki i prowadzić konsultacje wręcz poruszając się autem czy płynąc statkiem.


Od kilku lat funkcjonuje już nowsza generacja telefonów komórkowych, zatem tzw. smartfony. Różnią się one od standardowych komórek tym, że mają obszerny ekran, za sprawą jakiego obsługuje się to urządzenie. Taki, używając branżowego określenia, "dotyk" daje bardzo duże możliwości, lecz to, co jest jego niezaprzeczalną zaletą, jest też równocześnie jego dużą wadą. Taki duży ekran można by nieumyślnie łatwo zarysować albo nawet zbić. Ażeby zmniejszyć takowe niebezpieczeństwo, stosuje się specjalne szkło hartowane na telefon, zatem niezwykle cieniutką, ale równocześnie niezwykle wytrzymałą szybkę, którą nakleja się na ekran telefonu. Przyznać należy, że nie daje ona 100% gwarancji bezpieczeństwa, lecz w znacznym stopniu go jednak zabezpiecza. Należałoby także wspomnieć, że takie szkiełko nie jest kosztowne i każdy może sobie na nie pozwolić.


żarówki
Napisał: Yarvik
Na podstawie: Yarvik
SSD o pojemności 1,6TB
Napisał: silentworks.pl
Na podstawie: silentworks.pl


W pudełku z takim szkłem jest umiejscowiona instrukcja jego montażu, wszakże jest on niezwykle łatwy. Po prostu należy wyczyścić monitor załączoną mokrą szmatką i wytrzeć ekran za sprawą kolejnej zawartej w pudle ściereczki.


Warto dodać, że protoplastą tego typu rozwiązania jak szkło hartowane na telefon jest znana wielu osobom folia na monitor. To właściwie prawie to samo, jednak, jak wiemy, "prawie" stanowi ogromną rozbieżność. Omawiany towar jest prawdziwym hartowanym szkłem, wszakże o niezwykle małej grubości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:33:08
Tagi: Komórka, produkt, rozwiązania