Wiele osób śni o tym, żeby posiadać własne auto - jednak najpierw powinni sprzedać stare, żeby mieć chociaż niewielką sumę pieniędzy na kupno następnego

Z reguły przy chęci zakupu kolejnego wozu, zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie nam niezbędna spora gotówka. Dlatego mamy zamiar ją zdobyć z kilku źródeł.


Karta SanDisk Extreme® Pro™
Napisał: SanDisk
Na podstawie: SanDisk
ASUS Eee Pad Transformer Prime
Napisał: ASUS
Na podstawie: ASUS


Jednym z nich jest sprzedanie starego wozu. Aby nie czekać tygodniami na kupca, możemy wziąć sprawy w swoje ręce.


skup
Napisał: Tomasz Lewicki
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli jest jakiś upatrzony typ nowego auta, który chcemy nabyć, to trzeba się pośpieszyć. Szczególnie, jeżeli nasz stary wóz coraz częściej płata nam przeróżne figle. Na pewno na kolejny samochód mamy odłożone jakieś pieniądze, ale dobre będą także te środki, które dostaniemy za obecny samochód. By nie czekać zbyt długo na klienta, mamy szansę zadziałać szybciej. Starczy zadzwonić do firmy, która skupuje używane wozy. W większych miastach zazwyczaj bez problemu znajdziemy skup starych aut. Często kupują one nawet niebywale stare auta, które nie dostały przeglądu lub nie posiadają aktualnego ubezpieczenia. Zazwyczaj takie auta przeznaczone bywają na części. Na szczęście nie będzie to już nasz kłopot. My sprzedaliśmy grata. Skupy najczęściej płacą gotówką i to w ten sam dzień. Zatem pewną część pieniędzy na nowe auto mamy już w kieszeni. Duża liczba skupów oferuje dość korzystne sumy, jednak powinniśmy pamiętać, że auto, które wyceniają, jest już wiekowe. Zatem nie powinniśmy się spodziewać kokosów.


Jednak pozytywy w tej chwili i tak są widoczne gołym okiem. Mamy w ręce pieniądze i nie musimy myśleć o tym, gdzie trzeba będzie zezłomować wóz, który już nie może wyjechać na ulicę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:32:31
Tagi: samochód, pieniądze, klient, firm, kupić