Poszukujesz fotografa na ślub? Zobacz, na co zwracać największą uwagę!

Ślub to bez wątpienia jeden z najładniejszych dni w życiu praktycznie każdego z nas – niemalże nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości.


A więc skoro tak, zazwyczaj chcemy mieć z niego fantastyczne pamiątki, które pozwolą nam po latach powrócić do tych cudownych chwil – dlatego zatem tak ważne jest, żeby wybrać odpowiedniego fotografa, który przygotuje nam przepiękne zdjęcia! Sprawdź, na co zwracać największą uwagę przy jego wyBorze.


Ile konkretnie zdjęć potrzebujesz?


Naturalną kwestią jest bez wątpliwości to, iż chcemy mieć jak najwięcej fotografii z tego ważnego dnia. Jeżeli jednak zaczniesz oglądać portfolia poszczególnych fotografów, szybko dostrzeżesz, iż jakość niekoniecznie idzie w parze z ilością. Jeżeli fotograf obiecuje, że odda Ci na przykład dwa tysiące zdjęć z wesela, znaczy to praktycznie jedynie to, że odda Ci niemalże wszystkie zrobione przez siebie fotografie.

Niezwykle intrygujący artykuł, czyż nie? Jeżeli również masz takie zdanie, to wejdź tutaj i przeczytaj w witrynie pozostałe dane.

Będzie ich niewątpliwie wiele, jednak zwyczajnie niemożliwe jest, aby wszystkie te fotografie zachwycały swoim kunsztem – będą to zwyczajnie normalne zdjęcia dokładnie takie same jak te, które zrobiłby Ci praktycznie każdy członek rodziny, gdybyś udostępniła mu aparat. Jeśli chcesz mieć naprawdę piękne fotografie, wówczas bez wątpliwości powinnaś postawić na jakość zamiast na ilość.


image - firmy
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dodatkowe atrakcje?


PQI
Napisał: Western Digital
Na podstawie: Western Digital


gadżet
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR


Jeżeli chcesz urozmaicić swoje zdjęcia, wtedy możesz zdecydować się także na różnego rodzaju udziwnienia.


Obecnie bardzo modny jest dron, który zwykle pojawia się przed kościołem. Zdjęcia czy nawet krótki film wykonany przy pomocy takiego drona z pewnością zachwycą wszystkich gości! Możesz także zrobić nietypową sesję plenerową.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:05:04
Tagi: aparat, Bor, fotograf