Co to jest czebol, z którego państwa się wywodzi i co może produkować?

Czy wiesz, że czebol to nazwa formy południowo-koreańskich konglomeratów? Były one popierane przez wojsko. Jednym z nich jest firma, która miała początkowo nazwę Lucky Goldstar.


Przedsiębiorstwo to było założone kilkadziesiąt lat temu przez p.
farby
Napisał: Dekoral


miejsce
Napisał: KOMUnews
Na podstawie: http://www.flickr.com


Koo In-Hwoi. Pierwszym towarem było radio A-501, jakie trafiło do sprzedaży w 1959 r. Dwa lata później w sklepach pojawił się pierwszy automatyczny telefon: GS-1. W kolejnych latach LG wprowadziło na rynek lodówki, telewizor oraz klimatyzator czy też pralki. Teraz przedsiębiorstwo działa w dziedzinie elektronicznej czy też telekomunikacyjnej oraz zatrudnia około ćwierć miliona członków personelu. Jest też 4-tym pod względem rozmiarów przedsiębiorstwem w Korei Południowej. Towary takiego koncernu są do kupienia w ponad 100 państwach na całym świecie i mogą to być m.in. smartfony, zestawy audio, pralki, monitory czy tablety. Osobną grupą proponowanych produktów są te, które dotyczą klimatyzacji.


Mimo, że produkty tego koncernu są bardzo dużej jakości, są to zaLEDwie mechanizmy i potrafią się w przyszłości popsuć. Dlatego też LG gwarantuje całkowite wsparcie oraz serwis wyprodukowanych przez siebie urządzeń. Także w domu odbiorcy. Dla osób, jakie wolałyby możliwą naprawę wykonać sami, korporacja przygotowała na swej stronie w internecie poradniki w formie video czy instrukcje obsługi.
Należałoby jednak dodać, że dziś towary LG są na pierwszych miejscach w wielu branżowych rankingach w odniesieniu do jakości produktów.

Czy rozpatrywana kwestia bardzo Cię zaintrygowała? Jeśli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (http://www.omegastore.pl/news/30-elektryczne-uchwyty-do-telewizora-lithe-audio.htm) inne teksty.

Znak firmowy spółki utrzymany jest w kolorystyce czerwono-szarej. Kolory te nie są wybrane przypadkowo. Są to zastrzeżone barwy, jakie zawsze występują wspólnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:29:02
Tagi: LED, monitor, miejsca, market