Czym wyróżnia się biznes elektroniczny?

Dzisiejsze czasy opływają w określenia zawierające przedrostek "e". Jest to naturalnie skrót od angielskiego wyrazu "electronic", zatem informatyczny, jednak gdy wymieniamy po sobie parę słów rozpoczynających się w ten sposób, ktoś nieostrożnie mógłby źle uznać, iż pragniemy pójść do toalety informując o tym wszystkich niejako małe dziecko.
odwzorowanie - praca
Napisał: Richard Grandmorin
Na podstawie: http://www.flickr.com


E-procurement
Na podstawie: http://www.flickr.com


A przecież świadczenia albo branże, których określenia rozpoczynają się od przedrostka "e" proste w swojej strukturze bezdyskusyjnie nie są. Dla przykładu określenie (ciąg dalszy tego materiału: strona internetowa logintrade)E-procurement znaczy wszystko, co kojarzy się z działaniem elektronicznego handlu (Logintrade - oferta). Od mechanizacji mechanizmów zakupowych, w tym zastosowania elektronicznej faktury lub e-podpisu, poprzez weryfikację informatycznych procesów zakupowych, do jakiegoś rodzaju standaryzacji sprzedawanych poprzez różne firmy produktów. E-procurement mógłby w widocznym stopniu nie wyłącznie udogodnić przeprowadzanie kontraktów, ale także znacznie je zintensyfikować. A w jakim miejscu w Sieci moglibyśmy obejrzeć E-procurement w praktyce?


zegarek
Napisał: Morgan
Na podstawie: Morgan


Niezłym dowodem są aukcje elektroniczne, gdzie posiadamy możliwość poniekąd negocjowania opłaty finalnej oferowanego produktu. Również elektroniczny obrót dokumentów czy funduszy zezwala zaoszczędzić dużo czasu oraz wysiłku zainteresowanych handlem elektronicznym osób (aukcja elektroniczna). Takowe aukcje (skorzystaj z naszych elektronicznych aukcji) elektroniczne przedstawiają niezwykle wygodne oraz proste w użytkowaniu narzędzie również dla sprzedawców jak i dla nabywców.
Ponadto jeżeli przykładowo będziemy potrzebować informacji o np. innych propozycjach sprzedającej dany asortyment spółki, to na portalach internetowych wystawiających aukcje elektroniczne będzie to wyjątkowo szybkie i proste.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-04-28 08:36:32
Tagi: produkt, komfort, pieniędzy, angielski