Własny dom? Chcesz od dewelopera? Pamiętaj jednakowoż, aby zawsze wybierać ofertę cenionych firm

Deweloper w ostatnim czasie stał się dość zauważalną oraz docenioną osobą na rynku nieruchomości. Kim jest tak naprawdę? Jest to osoba, która wykłada własne oszczędności na budowę nieruchomości, a potem ją sprzedaje za określonym pośrednictwem, najczęściej agentów ds. obrotu nieruchomościami.

nieruchomości
Napisał: Guilhem Vellut
Na podstawie: http://www.flickr.com
Większość deweloperów zrezygnowała z wykończenia wnętrz przy jednoczesnym zaniżaniu wartości zakupu nieruchomości za metr kwadratowy. Tego typu typy nieruchomości deweloperskich są sprzedawane w tzw. ”standardzie deweloperskim”, jednakże innym dla różnych deweloperów. Dlatego przed podjęciem decyzji nabycia jeszcze niezbudowanego mieszkania powinniśmy zastanowić i dowiedzieć się, co dla danego dewelopera jest nazywane mianem standard. Jednak taka sprzedaż niewykończonego mieszkania zdarza się jedynie w Polsce. Na zachodzie popularne w sprzedaży są tylko mieszkania całkowicie wykończone. Jeszcze w początkach lat 90-tych deweloperzy wykańczali nieruchomości stosując tzw. „ biały montaż” gwarantując w zamian stawkę na wykończenie każdego metra kwadratowego. Najbardziej chodziło tutaj o ułożenie płytek, paneli czy pomalowanie ścian.

Dzisiaj klienci decydujący się na tego typu projekty domów preferują je sobie sami urządzić oraz udekorować. Dużo ludzi w swym życiu miało dużą ilość nieprzyjemnych przypadków, w jakich to zostali oszukani i okradziono ich z wielkiej ilości pieniędzy. Tacy istotnie ludzie będą mieć w przyszłości większy dystans do różnorodnych firm i zakładów lub do zwykłych ludzi upodobniających się do tego typu właśnie inwestycji. Stąd też warto myśleć trzeźwo i racjonalnie w takich sytuacjach. Deweloperzy tacy jak ten, jacy to budują swe domu, a później sprzedają oraz puszczają dalej w świat i udostępniają innym osobom zapewne mieli w swym życiu dużą ilość takich zdarzeń oraz wiele razy byli skłaniani do popełnienia błędu. Na nieszczęście w naszym społeczeństwie stale istnieje wiele takich osób i warto się od nich całkowicie odizolować i nie utrzymywać żadnych kontaktów. Warto korzystać z usług firm takich jak ta: Deweloper z Wrocławia - Archicom.budowa mieszkań od dewelopera
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednakże osoba, jaka planuje zrobić coś złego, umie naprawdę dobrze nas zbajerować. Stąd więc robiąc tak poważne i przyszłościowe zakupy, warto robić to u jak najbardziej znanych i cenionych firm, jak Archicom Wrocław, u których oszukanie równa się praktycznie z zerem. Jasne jest bowiem, iż nikt z nas nie chciałby być oszukany i jak wiemy dla nikogo z nas nie będzie to przyjemne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:48
Tagi: mieszkania, inwestycja, nieruchomości, deweloper