W jaki sposób ozdobić dom za pomocą drabiny? To banalne - sprawdź!

Tydzień pisała do mnie koleżanka. Jest teraz na etapie urządzania mieszkania, a wiedząc, że piszę bloga na ten temat chciała spytać się o radę. Planuje bowiem wybór drabiny z drewna do domu.

Zdziwiła mnie bardzo takim koncepcją na aranżację pomieszczenia. Jako, że nie przepadam za sytuacją gdy ktoś wie coś o czym nie miałam pojęcia – szczególnie gdy chodzi o wnętrzarstwo, dzięki temu postanowiłam zgłębić temat. Sporo oryginalnych koncepcji
odnowienie starych mebli
Napisał: r. nial bradshaw
Na podstawie: http://www.flickr.com
z postarzaną drabiną z drewna znalazłam w Internecie - poznaj tutaj. Byłam mega zaskoczona, a pomysły bardzo fajnie wyglądały. Mam pomysł również postawienie takiej drabinki u siebie w przedpokoju. Może posłużyć za fajny wieszak, lub półkę (jak kto woli) na buty – świetnie prezentują się nań zawieszone szpilki i buciki na obcasiku. Najbardziej interesującą dla mnie aranżacją drabiny (zobacz przeskocz do tej strony www.sky-high.pl/) drewnianej jest jednak zawieszenie jej w kuchni pod sufitem. Rewelacyjna koncepcja! Po zahaczeniu o szczebelki haczyków, możemy podwiesić u góry, patelnie czy chochle. Tym samym te bibeloty nie zajmują nam przestrzeni w szafkach i mamy je zawsze pod ręką.Takie cudo zakupimy w każdym hipermarkecie z meblami czy narzędziami. Jednak zalecamy także odwiedzić pchle targi, albo poszukać znajomego, czy nie posiada jakiejś leciwej, niepotrzebnej drabiny. Jeśli już ją zdobędziemy wystarczy ją wyczyścić z nieczystości, wyszlifować papierem ściernym i odświeżyć barwną farbą, bądź przeźroczystym impregnatem – wszystko zależy od tego, jaką mamy koncepcję - więcej zobacz na http://www.lovingit.pl/blog/drewniana-drabina-w-aranzacji-wnetrz-hit-czy-kicz-inspiracje-i-pomysly-w-poniedzialkowych-zakupach-online/. Drewnianą drabinę możemy zarówno powiesić pod sufitem, jak zamontować przy ścianie w którymś z wnętrz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:41:14
Tagi: aranżacje, patelnie, farba, pomysły, koncepty