Spraw sobie dom według poniższych inspiracji! Mieszkanie w hiszpańskim stylu na wyciągnięcie ręki!

Kiedy chcesz posiadać pamięć wakacji na dłużej, delektować się klimatem rodem z śródziemnomorskich plaż zrób sobie mieszkanie w stylu hiszpańskim! Jak się okazuje, jest to całkowicie proste, a wszelkie niezbędne do wyposażenia rzeczy znajdziesz w sklepach wnętrzarskich.

W Polsce mamy jesień w pełni. Wszędzie jest barwnie od liści, na cmentarzach palą się znicze… Wieczory są długie, i chyba lada dzień będzie Boże Narodzenie. I choć uwielbiam magię gwiazdki, ciągle tęsknię za urlopem i wakacjami w Hiszpanii (sprawdź blog wnętrzarski). Był to piękny urlop, pełen beztroski i wypoczynku. Wymyśliłam sobie, że powinniśmy trochę odnowić aranżację mieszkania – może zaaranżuję na mieszkanie w stylu hiszpańskim?
projekty wnętrz
Napisał: Anna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od razu ubrałam płaszcz i pogoniłam do Merkury Marketu. Mam do niego blisko, wiedziałam, że są w nim ostatnio wrzosy niedrogo. Zabrałam kilka sztuk i osłonek na kwiatki, położyłam na parapecie. Wyjęłam z dołu szafy mój ulubiony orientalny pled, którym od czasu do czasu nakrywam fotel, do tego dwie poduszki na jaśki w śródziemnomorskim klimacie, i już w domku było trochę hiszpańskiego stylu. Mam trochę dużych kamieni przytachanych z zagranicznych plaż, do tego kamienna rama na lustro i gotowe!Innych koncepcji szukałam bezskutecznie i długo w Internecie. Tak naprawdę nie jest to łatwe znaleźć w terabajtach bezużytecznych informacji wartościowe źródło informacji. W końcu mi się udało, po raz kolejny niezawodny okazał się blog Lovingit. Polecam jej post o śródziemnomorskim stylu - ! . Jest rewelacyjny, a wszystkie rzeczy można kupić w Internecie!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:41:18
Tagi: mieszkanie, parapet, pomysły, inspiracje, koncepcja