Notebooki marki Samsung

Jednym z liderów w na rynku elektroniki użytkowej jest firma Samsung. Ten koreański producent elektroniki w ciągu kilku dekad stał się największą firmą z tej branży, a produkty Samsunga biją rekordy sprzedaży.

Notebook Samsung Chronos Seria 7
Napisał: Samsung
Na podstawie: Samsung
Produkty samsunga to sprzęt audio, telewizory, smartfony i komórki, ale firma ta jest obecna również w segmencie sprzętu komputerowego dla odbiorców biznesowych i indywidualnych. I w każdej z tych dziedzin ma w ofercie produkty najwyższej jakości, dobrze dopracowane i pełne nowinek technicznych. Tak jest również w przypadku telewizorów LCD.

Spośród wielu modeli tej firmy z pewnością się wyróżnia SAMSUNG 46F5000 o przekątnej 46 cali i wyjątkowo wyraźnym, ostrym obrazie. W urządzeniu tym wykorzystano specjalne algorytmy do poprawy szczegółów i kolorów, i system Full HD o dwukrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z typowym telewizorem, co daje nieznaną do tej pory jakość obrazu. Można także przyłączyć do niego poprzez port USB dowolny układ pamięci i cieszyć się wcześniej nagranymi filmami i muzyką.Następną grupą produktów Samsunga są komputery przenośne. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) (najlepsze ceny) to sprzęt z potężnymi możliwościami i klawiaturą z panelem numerycznym, dedykowany dla najbardziej wymagających użytkowników domowych i firm. Najwyższy poziom zaprojektowania idzie w parze u niego z oryginalnym wzornictwem, bowiem sprzęt ten jest dostępny również w kolorze białym i czerwonym. Do następnej grupy notebooków należy model Samsung 370R5E (NP370R5E-S06PL). W przypadku tego sprzętu Samsung zdecydował się postawić na mobilność i lekkość, laptop posiada matrycę na 15 cali, a jego waga to niecałe dwa kilogramy. Jest bardzo lekki i smukły, posiada bardzo praktyczną klawiaturę i bardzo dobrze sprawdzający się przy pracy w słoneczne dni ekran. Oszczędny i wydajny procesor, duża pamięć i wydajna karta graficzna powodują, że ten sprzęt nadaje się nie tylko do prac z biurze, ale również do rozrywki i zabawy. Z kolei Samsung 530U3C (NP530U3C-A04PL) wyznacza nowe trendy jeśli chodzi o mobilność. Zaliczany jest do grupy ultrabooków, jest ogromnie cienki i lekki, i co najważniejsze, pracować może długie godziny bez konieczności ładowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:10
Tagi: notebooki, laptopy, Samsung, HD, telewizory, ultrabooki