Kwestie o jakich trzeba pamiętać przy tworzeniu reklamy typu outdoor.

Każdy, kto zajmuje się akcją promocyjną zdaje sobie sprawę z tego, iż są wyznaczniki o jakich należy pamiętać przy wymyślaniu reklamy typu outdoor, ponieważ jest to specyficzna opcja reklamowa. Otóż, w głównym stopniu trzeba skierować uwagę na rolę określonej kampanii. Na przykład, czy będzie chodzić o reklamę jaka ma za zadanie promowanie określonych produktów bądź usług, bądź też chodzi o wzbudzanie sławy jakiegoś wydarzenia.
telebim
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolejno, trzeba dokładnie przemyśleć, w których punktach reklama ta powinna się znajdować, gdyż to dokładnie od tego zależy jej końcowy wydźwięk. Kiedy te dwie najważniejsze rzeczy będą ustalone to można będzie się zastanowić nad pozostałymi kwestiami. Jeżeli mamy chęć na coś zwracać wyjątkową uwagę to słusznie będzie dobrać za profil prezencji billboard - czytaj . Będą one albowiem zauważalne, da się na nich wszystko szczegółowo prezentować i nie będzie potrzeby się przejmować, iż cokolwiek będzie źle zaprezentowane. Poza tym, na billboardy każdy zwróci uwagę. Oczywiście, kiedy będzie zależeć nam na powodzeniu to powinniśmy nabrać pewności, że pośród billboard Kraków dokładnie nasz się wyróżnił. Zwyczajnie, nie powinien on zanikać w porównaniu z innymi. A im większa aglomeracja miejska to tym ważniejsze będzie to zadanie.Kiedy wobec tego ktokolwiek zgłosi do konkretnej agencji reklamowej zrobienie billboardu to musi najpierw zwrócić uwagę na to, aby była to agencja znająca się na standardach, a nawet w jakimś stopniu je prześciga. Trzeba dokładnie (Urbański

Zależnie od tego, co będzie miała promować dana reklama zewnętrzna - będą zależały kolejne uzgodnienia i o tym nie można zapomnieć. Wszystko musi zostać właściwie rozplanowane oraz przedłożone w tej postaci, żeby rzeczywiście odbiorcy skupili się dokładnie na tym przekazie. Tylko tego typu reklama będzie mogła zostać świetnie odebrana i skłonić do uczestnictwa w czymś albo do zrobienia takich a nie innych zakupów. Sprawy o jakich należy pamiętać przy projektowaniu reklamy outdoorowej są tym, co trzeba wyznaczyć z tych powodów już na początku wdrożenia projektu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:41:09
Tagi: reklama, agencja, akcje promocyjne