Reklamowanie się w autobusach linii 28

Każdy już pojął, że reklama jest dźwignią handlu. Codziennie ze wszystkich stron jesteśmy wręcz zasypywani wszelkiego rodzaju reklamami. Gdy włączymy rano TV. Gdy mkniemy do pracy autem i mamy włączone radio. Nawet, kiedy decydujemy się wyruszyć do pracy autobusem, nie dość, że gdy zmierzamy na przystanek możemy zauważyć wiele reklam, to na dodatek na wiacie przystanku możemy popatrzeć na kolejną reklamę. A do tego dochodzą na dokładkę reklamy w samym autobusie.


reklama na autobusie
Napisał: Jonathan Riley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z tego powodu sporo osób po prostu nie przepada za reklamami, bo już im się przejadły. Jednak czy nie jest tak, że po części sami wystawiamy się na odbiór tych wszystkich reklam. Możemy przecież zrezygnować z telewizora na rzecz wiadomości w gazecie, tam możemy samodzielnie wybrać, co mamy ochotę czytać i na co zwracać uwagę. Wtedy nawet reklama w autobusie nie będzie dla nas czymś drażniącym. Chociaż trzeba jednak przyznać, że jeżeli chodzi o reklamy w autobusach, czy na ulicach to mamy do tego trochę inne podejście . Kiedy przemieszczamy się w jakieś miejsce autobusem to nawet jesteśmy uradowani, że można przyjrzeć się jakiejś reklamie. Czas wtedy prędzej nam minie, a bywa i tak, że rzeczywiście można zauważyć coś, co jest dla nas ważne.

Reklama swojego przedsiębiorstwa w komunikacji miejskiej

Dobra firma, wie, że jeśli chce być na szczycie to trzeba działać. Nie jest prosto, ale jeżeli użyje się odpowiednich metod, to da się prędko zostawić konkurencję w tyle. Dobrze, więc rozważyć możliwość dobrej reklamy, która każdego dnia będzie trafiała do faktycznie dużego grona osób. Na bank reklama w autobusie należy właśnie do tego typu reklam. Zastanówmy się jak wiele razy mieliśmy okazję korzystać z autobusu w naszym mieście.


Jeżeli my nie poruszamy się komunikacją miejską, to jak często robią to nasi znajomi. Zresztą można zobaczyć czasem na przystanki i autobusy, które zawsze są pełne ludzi. Dlatego jeśli osoby do których chcemy trafić, to ludzie, którzy mogą lub bardzo prawdopodobnie korzystają z komunikacji miejskiej, to tam właśnie powinniśmy zacząć się reklamować - Nie ma sensu czekać aż inna firma o podobnym do naszego profilu postawi na reklamy w pojazdach komunikacji miejskiej, lepiej zróbmy to przed nimi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:32
Tagi: ulica, czas, komunikacja