Usługi pozycjonowania szansą dla Twojej firmy na zdobycie nowych klientów w Sieci

Firma Artefakt od 2005 roku specjalizuje się w promocji w Internecie, a od 2008 roku w wyniku połączenia z firmą Kombinet, także budowaniem serwisów internetowych. W tym czasie firma zrealizowała niejedną skuteczną kampanię promocyjną stron www i sklepów internetowych oraz zbudowała wiele funkcjonalnych i pięknych stron internetowych.

Strona internetowa
Napisał: Chris Dlugosz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ludzie zatrudnieni w firmie to ekipa ekspertów, którzy starają się być na bieżąco z nowościami z branży. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafią oni dopasować narzędzia zarówno efektywne jak i bezpieczne dla reputacji firmy. Znaczna pomysłowość i profesjonalizm w pracy do kiedy rozliczyć pit zapewnia efektywne i zyskowne rezultaty. Artefakt oferuje usługi pozycjonowania, ePR, promocji, konsultingu oraz przygotowywania serwisów i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach obejmuje takie czynności jak dobór fraz kluczowych, analizę strony, opracowanie zaleceń optymalizacyjnych oraz stopniowe budowanie popularności serwisu. Jest to opcja dla serwisów życzących sobie zbudować lub wzmocnić swoją pozycję w branży. Szczegóły na ten temat znajdziesz tu: pozycjonowanie stron
witryna www
Napisał: Health Gauge
Na podstawie: http://www.flickr.com
Działania promocyjne w Google Adwords przy wykorzystaniu reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków płatnych w wynikach wyszukiwania lub na licznych serwisach współpracujących z Google.

Przedstawiany materiał jest niezwykle pasjonujący, jednak bez wahania zobacz też podobny opublikowany tutaj (http://www.autopietrzak.pl/cms/dzial/61/czesci) w innym serwisie post - on również jest warty uwagi.

Tą metodę można polecić do promocji produktów incydentalnie wpisywanych w wyszukiwarce (np. nowych na rynku).

Usługi doradcze Artefakt to oferta dokładnej oceny aktualnego stanu serwisu WWW, opracowania wytycznych optymalizacyjnych oraz diagnoza ruchów konkurencji w Internecie. Jest to dobry punkt wyjściowy dla firm, które nie maja pewności jakimi narzędziami promować swoją stronę WWW w Internecie.


W efekcie wspólnego działania profesjonalistów z dziedziny promocji internetowej firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet została opracowana oferta projektowania i wdrażania stron WWW całkowicie funkcjonalnych i zoptymalizowanych. Dobrze wykonana strona internetowa to ułatwiony start w Internecie.


Wyświetl większą mapę

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:30
Tagi: Internet, Promocja, serwis, wyszukiwarka, Doradztwo