Co nieco słów o grzejnikach ozdobnych (zakupy online)

Zamiast prostych grzejników, poniektórzy wolą założyć w toalecie kaloryfery drabinkowe. Nie tylko ogrzeją wnętrze, ale wysuszą także ręczniki, bądź pranie. Poza tym, kaloryfery te mają szansę być barwne, a niektóre mają nawet niespotykane kształty.
Drabinkowe grzejniki łazienkowe przeważnie uformowane są z dwu pionowych kanałów, doprowadzających i odprowadzających wodę, również kompletu zespalających je, drobnych, poziomych rurek. W sklepach online, natrafia się również grzejniki stworzone z jednego, długiego odcinka parokrotnie wygiętej rury. Z wyjątkiem zwyczajnych, prostokątnych kaloryferów, odnajdziemy również krągłe, obłe, bądź o nieharmonijnych formach. Firmy oferują również narzędzia do skonfigurowania w narożniku pomieszczenia, lub zawieszenia na ścianie. Niektóre modele można postawić na podłodze, albo przy wannie, sporządzając w taki sposób efektowne, ażurowe ścianki działowe. Typowy kolor łazienkowych grzejników to biel.
łazienka
Napisał: muffinn
Na podstawie: http://www.flickr.com
U większości wytwórców jest możliwość także zamówić grzejniki ozdobne w kolorze wyselekcjonowanym z obszernej gamy dostępnych barw. Zarówno przyrządy wodne, jak i elektryczne (zobacz konfigurator gniazdek elektrycznych) malowane są proszkowo. Taka osłonka jest ogromnie gładka, trwała i bezproblemowa do łatwego zachowania w czystości. Ostatnio coraz to modniejsze stają się grzejniki chromowane. Przy ich zakupie należy przede wszystkim pamiętać o należytym doborze mocy, gdyż słabiej przekazują ciepło (kaloryfer łazienkowy).


Grzejniki dekoracyjne nadają się do wszelkiego typu pomieszczeń. Grzejniki te dbają już nie tylko o przyjemne ciepło i luksus. Ich powierzchowność dodaje pomieszczeniu wyjątkowego temperamentu. W rozpiętości wzorów i układów, od prostych świetnych linii po zaokrąglone, organiczne kształty, kompletnie wpasują się w każde pomieszczenie (galeria - szczegóły). Dostępne w szerokiej palecie odcieni, będą harmonijnie współbrzmiały z otoczeniem w toalecie, salonie, czy przedpokoju. Okazałe spektrum grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, osiągalnych w sklepie online, gwarantuje klientowi wyszukanie stosownego dla siebie modelu, niezależnie od gustu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:07
Tagi: grzejniki ozdobne, grzejniki łazienkowe