Odświeżamy kuchnię

Dzisiejsza kuchnia to nie tylko pomieszczenie ,w którym gotujemy i spożywamy potrawy, ale również, spotkań i rozmów. Należy zadbać, aby to wyjątkowe pomieszczenie było nie tylko praktycznie przygotowane, ale także aby zastosowane dekoracje i dodatki nadawały wyjątkowego gustu kuchennemu wnętrzu. Taki rezultat można uzyskać stosując fototapety kuchenne.
Kuchnia
Napisał: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aranżacja kuchni może okazać się fascynującym wyzwaniem. Temperament jaki wdrążymy do tego miejsca będzie odbiciem osobowości mieszkańców domu i panujących trendów. Niezwykle znane obecnie są minimalistyczne, jedno lub dwu kolorowe szafeczki, o połyskliwych i gładkich frontach. W takich przypadkach ważną rolę odgrywają dodatki. Znakomitym dodatkiem do takiej aranżacji mogą stać się fototapety umieszczone w przestrzeni pomiędzy blatem, a szafkami zawieszonymi na ścianie.Motywem cieszącym się dużą popularnością są produkty spożywcze. W kuchni fantastycznie będą wyglądać zdjęcia przedstawiające pachnące przyprawy, świeże owoce i warzywa czy różnokolorowe makarony. Można także pokusić się o fototapety ilustrujące kawę w formie palonych ziaren i apetycznych, gotowych trunków w stylowychfiliżankach.

Dekoracja kuchnii
Napisał: Tim Evanson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fototapeta do kuchni może także (wypatrz promocje) być ozdobą, która pokrywa całkowitą powierzchnię ściany, od podłogi do sufitu. Wielkoformatowe grafiki przedstawiające stare sprzęty kuchenne, a także regionalne wypieki doskonale będą nadawać się do kuchni stylizowanych. Jeżeli nie mamy szansy wyeksponowania na ścianie kuchennej fototapety, można spróbować ożywić nią chłodziarkę.

Fototapety do kuchni wykonywane przez http://fixar.pl/fototapety/do-kuchni (http://fixar.pl/fototapety/do-kuchni) są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wysokie temperatury i rozmaitego rodzaju zapaćkania. Dlatego też fototapety są bezproblemowe w utrzymaniu - zewnętrzną zabrudzoną powłokę wystarczy wytrzeć mokrą ściereczką z nie dużą ilością detergentu. Zabezpieczyć je możemy także szkłem lub pleksi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:08
Tagi: dekoracja, dom, szkło, wnętrze, kuchnia, aranżacja, ściana, Fototapeta do kuchni