O tym, jak istotne są cele w naszym życiu. Każdy z nas ma określoną hierarchię takich najistotniejszych życiowych wartości

Jeśliby się tak zastanowić, to we wszystkim jest jakaś hierarchia, jest zwyczajny ład zadań i celów, dany porządek powinności i najistotniejszych naszych rzeczy. Ma tak każdy, nie ma tutaj wyjątku. Maja tak osoby, które wzdrygają się na samą myśl o jakimś porządku odnoszącym się do ich życia, mają tak nawet artyści, choć często sprawiają wrażenie ludzi, którzy nie mają nic zorganizowane. To mit, gdyż przykładowo artysta tworzy w pewnych ramach, których się trzyma. Nie licząc eksperymentów literackich, to na przykład każdy pisarz musi umieć trzymać się pewnej, dobrej formy, tak żeby jego dzieło było jak najbardziej atrakcyjne do czytania. Podobnie jest z innymi, bardziej codziennymi rzeczami.
domy
Napisał: Alexander Synaptic
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakby tak https://www.effector.com.pl/pl/szczotkowanie/ podać nasze priorytety to dla znacznej większości ludzi najważniejsze jest rodzina, zdrowie i pieniądze. Czy w takiej kolejności nie da się tego jednoznacznie powiedzieć, bo w tym wypadku nie powinno być żadnej kolejności, każda z tych dziedzin może się pojawić na pierwszym miejscu. Rodzina jest potrzebna, żeby zbudować coś trwałego, żeby mieć osobę która jest nam bliska, którą kochamy, która zawsze nas wesprze. Ciekawie jak razem się spędza życie.Do tego wszystkiego niezbędne jest zdrowie. Właściwie, brak jego może wszystko zepsuć, tak że nie zostanie nam nic innego, prócz walki o pokonanie choroby, cierpienia. A przecież nie powinniśmy tracić życia na choroby. Czasem niestety nie da się i nie mamy żadnego na to wpływu, tak - układanie kostki granitowej poznań - więc zdrowie to niezwykle ważna kwestia. No i pieniądze, choć wiele osób nie przyznaje się do tego, albo wiele nie mówi o tym, jakby to było jasne. No bo jak można życie ułożyć sobie, jak nie mając pieniędzy. Jak dbać o zdrowie, o rodzinę, jak zbudować piękny dom i wnętrze, w którym nasza rodzina zamieszka. Z pewnością w czasie budowy przydadzą się różnego rodzaju narzędzia, na przykła - przeczytaj więcej na ten temat.

To niestety niewykonalne, dlatego tak ważna jest także ta opcja. Oczywiście, do listy priorytetów należy zaliczyć jeszcze wiele innych opcji, ale wydaje się, że ta hierarchia jest istotna dla większości ludzi. Nawet, gdy wzdrygamy się przed tym to przychodzi taki czas w życiu, że faktycznie doceniamy te wartości. Dojrzewamy do nich, a potem osiągamy taki wiek, że są dla nas naturalne. Akcesoria niezbędne w każdym mieszkaniu: kubki i szklanki łazienkowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:28
Tagi: dom, wnętrze