Kolorowe propozycje do nowoczesnej kuchni

Wyposażenie wnętrz, zwłaszcza kuchni, jest czymś, na punkcie czego nie jedna kobieta ma obsesję. Szczególnie, jeżeli mamy do czynienia z kobietą kochającą gotowanie. Tym bardziej, że ze wszystkich stron, w każdym centrum handlowym jesteśmy osaczeni przez wiele sklepów pełnych różnego rodzaju wymyślnych akcesoriów domowych produkowanych przez podmioty z całego świata.


Sprzedają one wszystko: zaczynając od standardowej ceramiki, przez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te najnowsze rozwiązania, które są dziś niezwykle chodliwe, ze względu na swoją daleko idącą praktyczność. Producentami tego typu przyrządów są dwie firmy, o których informacje można znaleźć poniżej.

AGD - garneczki.pl
Napisał: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pierwszą z tych firm, o której trzeba pamiętać urządzając kuchnię, jest Lekue.

Dużo ludzi szuka interesujących faktów na ten temat problem. Dobrym pomysłem będzie wejść na nasz serwis (http://www.exodevelopment.pl/apartamenty-brzozowe/). Naprawdę warto! Przekonasz się, że nie będziesz żałować!

Jest to hiszpańska firma, znana już w ponad 40 krajach w różnych obszarach świata. Jej artykuły charakteryzują się daleko idącą nietuzinkowością, użytecznością, jakością oraz niecodziennym stylem. Interesujący jest surowiec wykorzystywany do produkcji przyborów - Lekue jest znanym na całym świecie liderem w dziedzinie tworzenia wyrobów do celów kulinarnych z silikonu.

W swej ofercie posiada wiele ciekawych rozwiązań - od form do pieczenia ciasta, ciasteczek po nowatorskie akcesoria, takie jak na przykład worek do gotowani, talerze w komplecie bądź też foremki na kostki lodu - każdy znajdzie coś dla siebie. Cały towar odznacza się żywymi barwami, oraz ciekawymi formami. Na pewno są to rzeczy, które dodadzą życia każdej kuchni oraz sprawią, że zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one dość drogie - ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 zł.

Farby Tikkurila
Napisał: Tikkurila Polska
Na podstawie: Tikkurila Polska
Na szczególną uwagę zasługuje też firma Zak Design. Została ona założona w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od ponad 30 lat zadziwia ciekawymi i nowatorskimi projektami. W obecnej ofercie znajdziemy radosne, kolorowe oraz użyteczne na co dzień wyroby z melaminy. Pytanie czym jest ta melamina - jest to materiał syntetyczny, który wizualnie i w dotyku imituje ceramikę, ale zatrzymuje przy tym lekkość i trwałość plastiku – idealne rozwiązanie, prawda?

Do wytwarzanie produktów marki Zak Designs używane są tylko materiały wyjątkowej jakości, dlatego charakteryzują się one perfekcyjnym wykończeniem. Radosna kolorystyka oraz jedyne w swoim rodzaju, efektowne wzornictwo powodują, że przyrządzanie i serwowanie posiłków staje się przyjemnością.

Jeśli przeczytane przez Ciebie tu materiały okazały się zbyt skąpe, to ta wskazówka z serwisu (http://www.szklarz.net/) niechybnie będzie warta poświęcenia jej czasu.

W swej ofercie mają większość potrzebnych przyborów kuchennych: wszelkiego rodzaju pojemniki, szklanki i kieliszki. Ceny są przystępne - od kilkunastu zł za szklaneczkę, do kilkudziesięciu za coś większego (przykładowo miskę).Produkty wspomnianych firm często można znaleźć w sklepach w galeriach handlowych , a także w Internecie. Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, na przykład: „produkty zak design”, „produkty lekue”, bądź po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyświetla nam się wiele odnośników do odpowiednich portali internetowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:08
Tagi: kieliszki, kuchnia, Wyposażenie, naczynia, Produkty