Niedawno miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Od zawsze wiadomo, że w kuchni najlepiej prowadzi się rozmowy. W naszym domu również tak jest. Mimo że włożyliśmy z mężem dużo energii w urządzenie ładnego i jasnego salonu, często przyjmujemy gości w kuchni. Szczególnie, gdy jest to rodzina lub przyjaciele.

Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Napisał: Bugatti
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Jako żona zwracam szczególną uwagę, na to aby nasza kuchnia była nie tylko ładna, ale także praktyczna. Dlatego, kiedy zepsuł nam się czajnik elektryczny nie chciałam kupować nowego w zwykłym sklepie. Dla mnie liczyła się jakość. Koleżanka zaproponowała mi wówczas Russell Hobbs. Nazwa firmy niewiele mi mówiła. Pomyślałam sobie, że rozsądniej przejrzeć oferty jakiegoś doświadczonego i bardziej znanego producenta.Zdecydowałam się jednak znaleźć więcej informacji na ten temat w na stronie internetowej. Okazało się, że jest to angielska firma, która powstała w 1952r. Niewątpliwie posiada więc bogate doświadczenie w produkcji i sprzedaży sprzętów AGD. Gdy jednak zorientowałam się, że w 1955r. Russell Hobbs wyprodukowała czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku całkowitą nowością, zdecydowałam się zaryzykować. Produkty znanych producentów - czajnik Precision Control, z opcją kontrolowania temperatury wody podczas gotowania. Jestem zachwycona tą funkcją. Jestem w stanie dobrze przygotować mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Po prostu wyłączam czajnik w momencie, gdy na wyświetlaczu LCD pokaże się wartość 60-85 stopni celsjusza. Czajnik przydaje się także w momencie parzenia herbaty rooibos, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Warto pamiętać, że takie urządzenie znakomicie nadaje się też w kuchniach, w których są nieduże blaty. Zapraszamy na naszą stronę: Russell Hobbs

czajnik elektryczny
Napisał: Bugatti
Na podstawie: Bugatti
W naszej kuchni czajnik stoi w rogu, przy ścianie i, ze względu na optymalny kształt, nie zbiera na blacie zbyt dużo powierzchni. Wręcz przeciwnie, a w dodatku dobrze się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią ważną funkcję, dlatego nie ma sensu umieszczać na nich zbyt dużo przedmiotów. Część miejsca trzeba jednak zawsze przeznaczyć na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po trafionym zakupie czajnika, odważyliśmy się wymienić także kran. Nasza bateria kuchenna od jakiegoś czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna wykonana jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a dodatkowo wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to ważne ułatwienie. Znajomi nieraz podpatrują nasze różne nietypowe rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:32
Tagi: kuchnia, AGD, temperatura, kawa, stal