Gdzie najlepiej nabyć mieszkanko w stolicy?

W jakimkolwiek dużym mieście coraz nagminniej sporym problemem jest wyszukanie stosownych terenów pod budowę nowych lokali. Jest to jeden z najistotniejszych elementów przesądzających o cenie przyszłej nieruchomości. Ten sam czynnik sprawia, iż istnieją znaczne różnice między poszczególnymi rejonami kraju i poszczególnymi dzielnicami miast. Różnice te mogą dosięgać nawet kilkunastu procent ceny nieruchomości.

mieszkanie
Napisał: booledozer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Za opłatą 250 000 złotych nie odnajdziemy nazbyt dużego lokum w środkowych dzielnicach stolicy. W Śródmieściu pozyskamy za tą cenę jedynie większe atelier, jednakże w dzielnicach przylegających, na na Mokotowie i Woli doszukamy się już małej dwójki, zwłaszcza jeśli sprawdzimy propozycję deweloperów na Odolanach, lub Służewie, gdzie powstaje duża ilość inwestycji. W tym miejscu z pewnością uda się nabyć nowe, funkcjonalne, choć niezbyt ogromne dw oferta profbud.infoo 40 m2) - oferta potrzebujemy większego lokalu, zaś mamy do wydania nie więcej niż 250 000 złotych musimy zacząć badać oferty na Białołęce. W tejże dzielnicy za tą sumę można zakupić nawet obszerne, powyżej 60 metrowe gniazdko. Białołęka cały czas plasuje się w czołówce najbardziej rozbudowujących się stołecznych obszarów. Równocześnie należy do najtańszych w mieście. Wyruszając za rogatki Warszawy, tym bardziej nie będziemy mieć większego kłopotu z wyszukaniem komfortowego mieszkania wycenionego poniżej tej kwoty. Warto wbić również w wyszukiwarkę zwrot: nowe mieszkania Warszawa Praga, albo nowe mieszkania na Grochowie.

Inwestycje w miejscowościach podwarszawskich, które są coraz przyzwoiciej skomunikowane z metropolią, cieszą się niemałym popytem właśnie ze względu na obniżone stawki. W cenie mieszkania w warszawskim centrum zdołamy w nich nierzadko zakupić dwa razy większe własne m. Najistotniejsze, żeby znaleźć inwestycję w pobliżu głównych arterii transportowych czy w zasięgu stołecznej komunikacji miejskiej.

Plusem doboru lokalizacji podwarszawskiej będą także mniejsze koszta życia a także utrzymania domu, a dodatkowo bliskość obszarów zielonych. Podwarszawskie miejscowości są interesujące dla inwestorów gdyż łączą ze sobą zalety wiejskiego oraz miejskiego życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:42
Tagi: dzielnice, koszty, regionami, wygodnego