Kraków - doskonałe miasto do odwiedzania oraz na zakupy

Kraków to miasto, jakie słynie z wielu różnorodnych rzeczy, znajduje się tu wiele cudnych zabytków i miejsc godnych odwiedzenia, takich jak oczywiście Wawel, Żydowska Dzielnica Kazimierz oraz Stare Miasto.


Galeria handlowa
Napisał: Joshua Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niemniej jednak prócz dużej rozmaitości zabytków do zwiedzania i ślicznych krajobrazów do oglądania Kraków jest również miastem, do którego wskazane jest wybrać się na zakupy.

W Krakowie jest mnogość fascynujących Galerii, w których znajdują się przeróżne sklepy, niewątpliwie więc zakupy w Krakowie muszą przynależeć do udanych. Pożądane byłoby wybrać się choćby do Galerii Krakowskiej, która znajduje się w samym centrum tego ładnego miasta, zaraz przy dworcu PKP oraz PKS. galeria (http://www.galeriaoswietlenia.pl/71-lampy-podszafkowe) Krakowska cieszy się ogromną sławą ze względu na znajdujące się tam liczne sklepy odzieżowe oraz drogerie, warto chociażby odwiedzić sklep z naturalnymi kosmetykami, w jakim odszukasz multum kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała. W Galerii Krakowskiej stale panuje ruch, jest to jedna z zwykle zwiedzanych galerii w tym mieście, w której zakupisz sprzęty takie jak: BlackBerry.

Kraków słynie jednak nie jedynie z Galerii Krakowskiej, tak właściwie znajduje się tu kilkanaście rozmaitych Galerii rozsianych na terenie pełnego miasta. Nieco dalej od centrum, bo w okolicach Kurdwanowa znajduje się galeria (sprawdź ofertę) Bonarka, w której również odszukasz sporo fantastycznych sklepów. Po zakupach wolno też udać się do Cinema City Bonarka (tego kina nie odnajdziesz w Galerii Krakowskiej) na jeden z wielu aktualnie wyświetlanych filmów.


Zakupy w Krakowie bez wątpliwości okażą się także niezwykle udane w takich miejscach, jak Galeria Krokus czy też Galeria Kazimierz, dodatkowo pożądane byłoby poznać się z zapleczem handlowym znajdującym się na Starym Rynku, w którym kupisz np: kliknij tutaj. Odkryjesz tam liczne sklepy (w tym wiele sklepów z pamiątkami), oraz także restauracje, puby i bary, do których po zakupach zdołasz wstąpić na smaczne jedzenie. Bezspornie więc Kraków urzeknie Cię nie jedynie pod względem ładnych widoków i różnorodnych zabytków, ale też pod względem nadzwyczaj rozwiniętej turystyki i gospodarki handlowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:49
Tagi: zakupy, sklepy, turystyka, restauracje