Nowoczesne akcesoria kuchenne

Dom to miejsce, gdzie chcemy zrelaksować się po całym dniu w biurze. Tam poszukujemy wytchnienia , spokoju i odzyskujemy witalność. Warto zatem postarać się, by było to przytulne miejsce, kameralne i urządzone ze smakiem. Nawet w zwykłym supermarkecie mamy możliwość nabyć artykuły dekoracyjne do domu. Są tanie , a upiększają świetnie. Sprawiają, że wnętrza są przytulne i chętnie spędzamy w nich czas. asortyment jest bardzo duży. Może do aranżacji mieszkania odpowiednie są świeczniki, a może lepiej sprawdzą się ozdobne butelki, ozdobne szkatułki, albo ozdobne doniczki do kwiatów. Jeżeli chcemy, żeby dom świeżopachniał - poszukajmy kominka do olejków aromatycznych. Wykorzystać można też ramki do zdjęć, obrazy, zdjęcia, tkaniny i wiele, wiele innych.


Kuchnia to wnętrze, w którym sprzęty są bardzo potrzebne. Jaki mieszkaniec mógłby się obyć bez kuchenki gazowo-elektrycznej lub lodówki? Zwłaszcza ktoś kto kocha gotować i piec nie wyobraża sobie aranżowania kuchni bez tych sprzętów. A posiadanie piekarnika (tutaj zobaczysz więcej: ) to spełnienie marzeń. Ale co zrobić, by zakupione urządzenia pasowały do wystroju. Zakupić odpowiednie akcesoria. Poniżej zamieszczamy listę sklepów, w których można nabyć wspaniałe akcesoria.

AGD - garneczki.pl
Napisał: US Department of Education
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pierwszą z tych firm, o której należy pamiętać urządzając kuchnię, jest Lekue. Jest to hiszpańska firma, ceniona już w ponad 40 państwach w różnych częściach świata. Jej produkty odznaczają się daleko idącą oryginalnością, użytecznością, wspaniałą jakością oraz nowatorskim stylem. Warty uwagi jest materiał używany do produkcji akcesoriów - Lekue jest znanym na całym świecie liderem w dziedzinie produkcji produktów do celów kulinarnych z silikonu. W swojej ofercie przewiduje wiele ciekawych rozwiązań - od foremek do wypieku ciast, ciasteczek po nowatorskie akcesoria, typu worek worek św mikołaja do gotowani bądź też formy na kostki lodu - każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Cały towar odznacza się intensywnymi kolorami i interesującymi formami. Na pewno są to rzeczy, które ożywią każdą kuchnię i sprawią, że zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne - ceny wahają się od kilkudziesięciu do ponad 100 PLN..

Warto do dekorowania domu używać tego, co daje nam natura - kwiaty, gałązki, liście, owoce czy warzywa- zależnie od okresu w roku. Piękne, dorodne marchewki, czy kalafiory mogą być wspaniałą dekoracją kuchni - w końcu kalafior przecież jest kwiatem. Dary natury najlepiej prezentują się w wiklinowych koszykach, czy misach z drewna. Naturalne materiały najlepiej eksponują czar owoców czy liści.

Jeśli problematyka, która została analizowana w tym artykule jest warta Twej uwagi, to oprócz tego zobacz link w serwisie.

Jeśli wnętrze domu zaaranżowane jest w nowoczesnym stylu nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z upiększania go owocami czy warzywami. To mit, że nadają się tylko do rustykalnych kuchenek. Trzeba tylko te owoce ułożyć w szklanej czy metalowej misie - i już dekoracja nabiera interesującego, nowoczesnego rysu. .

Farby Tikkurila
Napisał: Tikkurila Polska
Na podstawie: Tikkurila Polska
Na szczególną uwagę zasługuje też firma Zak Design. Została ona założona w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od ponad 30 lat zaskakuje interesującymi i innowacyjnymi projektami. W obecnej ofercie znajdują się wesołe, kolorowe oraz przydatne każdego dnia wyroby z melaminy. Pytanie czym jest owa melamina - jest ona materiałem syntetycznym, który wizualnie i w dotyku przypomina ceramikę, jednak zatrzymuje przy tym lekkość i trwałość plastiku – idealne rozwiązanie, prawda? Do produkcji wyrobów marki Zak Designs używane są tylko surowce wyjątkowej jakości, dlatego wyróżniają się one perfekcyjnym wykonaniem. Wesoła kolorystyka oraz jedyne w swoim rodzaju, efektowne wzornictwo sprawiają, iż przyrządzanie oraz serwowanie dań staje się prawdziwą przyjemnością. W ofercie mają większość potrzebnych akcesoriów kuchennych: wszelkiego rodzaju pojemniki, dzbanki i kieliszki. Ceny są przystępne - od kilkunastu PLN za szklaneczkę, do kilkudziesięciu za coś większego (przykładowo miskę)


Produkty wspomnianych firm często możemy znaleźć w sklepach w centrach handlowych , a także w Internecie. Wystarczy wpisać w Google właściwą frazę, przykładowo: „produkty zak design”, „produkty lekue”, lub po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyświetla nam się kilkanaście odnośników do pożądanych portali internetowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:19
Tagi: donice, kieliszki, kuchnia, ramki, Produkty, stylu