Jeżeli organizujemy koncert lub występ to oświetlenie estradowe będzie istotną sprawą, o której pomyślimy - oświetlenie PAR lub LED reflektor świetnie się wtedy przydadzą

W czasie imprezy lub wystawianej sztuki teatralnej bardzo istotne jest oświetlenie estradowe. Niewiele osób rozumie, jak profesjonalny jest ten sprzęt w dzisiejszych czasach.


Prym wiedzie oświetlenie PAR.


meble
Napisał: TRANSCEND
Na podstawie: TRANSCEND


Są to lampy, które bardzo dokładnie można poustawiać i podkreślić to, na czym nam w tym momencie zależy. Są one również niezwykle odporne na uszkodzenia i zmiany temperatury. Dlatego oświetlenie PAR rekomenduje się w czasie koncertów na świeżym powietrzu, gdzie warunki są trudne do prognozowania . Szanują je pracownicy, którzy pracują z ustawianiem urządzenia przed koncertem. Z oświetleniem PAR nie należy obchodzić się delikatnie. Ich wytrzymałość jest potwierdzona w praktyce.


Kingston SSDNow serii V+
Napisał: Kingston
Na podstawie: Kingston


oświetlenie estradowe
Na podstawie: pixabay.com
LED reflektor jest kolejnym przykładem fachowego stosunku do oświetlenia. Jego światło wywodzi się od diod i jest punktowe. Spełnia się on zazwyczaj przy tworzeniu systemów świetlnych, co idealnie nadaje się na koncerty czy wystąpienia teatralne. LED reflektor posiada bardzo długą aktywność, co jest jego ewidentną mocną stroną . Jest często nazywany oświetleniem scenicznym. Ponadto, w konfrontacji z tradycyjną żarówką, jest bardzo niedrogi w eksploatacji. Diody pobierają dużo mniej prądu aniżeli tradycyjne reflektory.


Oświetlenie estradowe to w dużej liczbie przypadków bardzo kosztowny i wysokogatunkowy sprzęt. Jednakże po inwestycji będziemy go doceniać za najwyższą jakość i długi czas działania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:41:49
Tagi: lampy, LED, ceny, moc, oświetlenia