Polecane obiektywy firmy Sigma - czyli, model standardowy, kontra model z szerokokątnym zbliżeniem

Jakimi rzeczami charakteryzuje się standardowy obiektyw firmy Sigma, model Sigma A 35 F1.4 DG HSM, a obiektyw o posiadającym szerokokątnym przybliżeniu 10-20 milimetrów? O tym dowiesz się jedynie, jeśli dobrze odczytasz nasz nowiutki felieton!


Firma Sigma to swego rodzaju lider na ryneczku Fotografowania, który wytwarza obiektywy, cyfrowe lustrzanki a także lampy błyskowe jedynie na terenie Japonii, mają w posiadaniu jednak wiele biur regionalnych, rozsianych po całym globie.


sigma 10-20
Napisał: First Austria
Na podstawie: First Austria


gry
Napisał: West Midlands Police
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nas jednak w naszym felietonie nie interesuje tej formy historia (która jak już o tym mowa sięga powyżej 40 latek wstecz), ale dwa typy produkowanych przez niego obiektywów. Rozpoczynającym spośród nich bywa standardowy model sigma a 35 f1.4 dg hsm, który ma w posiadaniu sporo rodzai mocowań, w tym do: Nikona, Pentaxa, Canona, Sony, czy samiutkiej Sigmy - . W teraz powstałej chwilce (początek dwa tysiące siedemnaście) istnieje nawet możność zakupić ów model w promocji - starczy jedynie po szukać!


temat
Napisał: Max Braun
Na podstawie: http://www.flickr.com


Następnym branym pod wzrok w niniejszym artykule modelem bywa rodzaj obiektywu sigma 10-20 mm, który ma w posiadaniu wewnątrz obiektywie szerokokątny zoom, a który to może mieć w posiadaniu dla przykładu model 10-20 milimetrów f/4-5.6 EX DC HSM, który ma w posiadaniu wagę 470 gram, rozmiary 83.5 x 81 mm - zobacz kompletną propozycję pod adresem.

Chcesz dowiedzieć się dużo na ów zajmujący temat? Zapraszamy w takim razie na naszą następną witrynę - można zobaczyć także (https://net-s.pl/kategoria-lista/biuro-identyfikatory-18) link i należy w niego kliknąć.

br>
Czy na tej stronie (http://eurobilet.pl/) wyszukałeś wszystkie niezbędne treści? Jeżeli czujesz brak, to namawiamy na następną. Wejdź w ten link i gotowe.

Wspomniany obiektyw nadaje się do modeli Canon EF, Nikon F, czy Sony A / Minolta, i również do Sigma i Pentax K.


Jak widać obiektywy marki Sigma bywają bardzo prosto "przyswajalne" dla wielu modeli wspomnianych aparatów, dlatego, kiedy będziesz jakiegoś typu kupował, upewnij się, iż Sigma do niego będzie pasować nie posiadając w ogóle żadnych przeszkód!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:42:13
Tagi: aparat, firmy, Nikon, przedsiębiorstwo, kupić