Farba tablicowa w kuchni – tak czy nie?

Od pewnego czasu autentycznym hitem w dziedzinie w szerokim zakresie pojmowanej sfery wykańczania mieszkań okazuje się farba tablicowa. Taki środek malarski pozwala na stworzenie praktycznej ściany, która będzie sama w sobie specyficznym „organizerem", z drugiej zaś to nietuzinkowa ozdoba, która sprawia, że nasze kuchenne zacisze nabiera stylowości jak też nietuzinkowości.
dom - odbitka
Napisał: Hugh Llewelyn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Piszesz po czym zmazujeszDzięki wykorzystaniu w aranżacji kuchni farb tablicowych można otrzymać powierzchnię przywodzącą na myśl znaną Ci znakomicie z lat młodocianych tablicę szkolną. Po nałożeniu warstewki charakteryzowanego środka malarskiego na ścianę, pozyskujemy powierzchnię, na której da się komfortowo pisać kredą, którą możemy w dowolnym momencie wycierać oraz korzystać z niej po raz drugi, jeśli tylko przyjdzie nam na to chętka. Na tej ściennej tablicy możemy stworzyć swojego rodzaju „przypominacz" ważnych dat, informacji, o jakich nie możemy nie pamiętać, spisu zakupów bądź adnotacji pozostawianych mieszkańcom. To także duża gratka dla dzieci. Dzieci mogą spędzać czas w kuchni w chwilach, gdy rodziciele przygotowują obiad, malując czy kreśląc na zmywalnej ścianie. Strategii spożytkowania kuchennej tablicy jest cała masa, wszystko zależy wyłącznie od naszej pomysłowości oraz przyzwyczajeń. Jednakże takowa farba (http://www.lonsihouse.pl/) tablicowa kolory jakiej mogą być rozmaite sprawdza się nie tylko w kuchni.

Sprawdź też:

Poza tym, iż farby tablicowe cudownie sprawdzają się na kuchennych murach, to świetnie nadają się również na elementy meblowe czy też drzwi. Pozwalają wykreować aranżację opartą na niebanalnym pomyśle. Zgodnie z zapewnieniami wytwórców, emulsje tego typu doskonale przykrywają tak nowiutkie tynki, jak także przestarzałe już powłoki malarskie. Dobrze spisują się też na rozlicznych tworzywach – produktach drewnopochodnych lub też szlachetnym drewnie. „Trzymają się" nawet na części materiałów sztucznych a niekiedy też na warstwach metalowych.

Sprawdź także: Kuchnia posiadająca takie tablice, po jakich możemy pisać, malować jak też rysować staje się wnętrzem unikalnym, indywidualnym, typowo naszym. Plusem wyróżniającym przedstawiany środek malarski jest także ich duże zróżnicowanie kolorystyczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:41:40
Tagi: tynk, materiał, farby, element