Wielbiciele nagrywania filmików mają do wyboru wyjątkowo dużo świetnej jakości gadżetów

Jeżeli jesteśmy amatorami sportów ekstremalnych i pragniemy nagrywać własne przygody sportowe, to musimy nabyć dobry sprzęt. Teraz najlepszym wyjściem może być najnowsza kamera GoPro i wysokiej jakości dron.


Jeśli pragniemy kupić dobrego drona, to mamy naprawdę duży wybór.


Softstarty
Napisał: Kurt Trew
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wystarczy zaglądnąć do Internetu i włączyć wyszukiwarkę, a na pewno wyskoczy nam sporo ciekawych propozycji. Dobrym pomysłem może być model DJI Phantom 3 Professional (patrz na Jest to urządzenie mające wyjątkowo wytrzymałą baterię i przystosowane do większych obciążeń. Latanie nim będzie banalnie łatwe, a nowoczesne oprogramowanie zapewnia szereg przydatnych funkcji. Dron DJI Phantom 3 Professional jest idealny dla początkujących i profesjonalistów.


Osoba w okularach
Napisał: Ryan Hickox
Na podstawie: http://www.flickr.com


W przypadku kiedy pragniemy na przykład zarejestrować skok ze spadochronem lub zjazd na nartach, to warto zakupić kamerę GoPro Black (zobacz na Ten flagowy model firmy stworzony jest do działania w trudnych warunkach. Jest całkowicie wodoszczelny, a zatem nie musimy się już martwić ulewą albo tym, że wpadnie do wody.

Zaintrygował Cię ów artykuł? Wejdź w poniższy link i pod nim jest autorska strona internetowa z następnymi informacjami na ten wątek.

Ponadto kamerka GoPro Black rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości i ma stabilizator obrazu, który spowoduje, iż nasz film będzie wyglądać niesłychanie dobrze. W dodatku ma ona trzy zamontowane mikrofony, co zapewnia świetną jakość dźwięku.
Solidny sprzęt do rejestrowania spowoduje, iż będziemy w stanie zachować wszystkie emocjonujące momenty w dobrej rozdzielczości i podzielić się nimi z przyjaciółmi lub z internautami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:42:10
Tagi: dźwięk, prezent, zakup, IT, GoPro