Perfekcyjny system parkingowy - kilka ciekawostek

Elektroniczny System Obsługi Klientów to świetny fortel na obsługę klientów w większych jednostkach tj. stadiony, parki rozrywki, ślizgawki, wyciągi narciarskie, kluby fitness. Kluczowym zastosowaniem systemu parkingowego w zależności od zainteresowań jest obliczanie należności za dostępy, czy też czasu spędzonego w obiekcie.
Obsługa następuje na zasadzie zaliczki, bądź debetu, bądź mieszanej, zaliczka częściowa i kredyt do wykorzystania usług specjalnych i w gastronomii. Elektroniczny system obsługi klientów ESOK ma za zadanie polepszyć i nadgonić obsługę interesantów, uprościć sprzedaż usług na bazie zdefiniowanych cenników (źródło - elektroniczny system kontroli dostępu). ESOK GH ułatwia działalność obiektów o złożonej strukturze i zróżnicowanej działalności. Transpondery zegarkowe, lub w formie karty gwarantują prędką i bezpieczną obsługę klientów przy kasie, obsługę zamknięć w szafkach, weryfikację pozostałego czasu w skanerach na obiekcie, a dla pilnującego obiekt, bezgraniczne możliwości przewodzenia pracownikami i strukturami, przez wytwarzanie jakiegokolwiek rodzaju statystyk.

parking samochodowy
ESOK GH zezwala skuteczniej kierować obiektem, a dzięki obsłudze bezgotówkowej przez transpondery udoskonali obsługę użytkowników, powstrzymując okres obsługi do minimum. System parkingowy komponuje się z trzech detali. Sygnalizatorów zajętych, czy też pustych pozycji, wyświetlaczy LED pokazujących ilość pustych punktów na parkingu, komputera śledzącego działanie systemu. Zadaniem systemu parkingowego jest ułatwienie odszukania pustego położenia na parkingach podziemnych i wielopoziomowych. Na każdym poziomie parkingu zainstalowane są wyświetlacze LED, wskazujące liczbę punktów w danym regionie. Dodatkowo nad każdym punktem znajduje się sygnalizator świetlny, wskazujący z odległa puste punkty. Odcień czerwony znamionuje punkty zajęte, zaś zielony miejsce wolne. Na punktach dla niepełnosprawnych montowane są odpowiednio światła czerwone, również niebieskie. Układ podłączony jest do decyzyjnego komputera, który okazuje obecny stan zajętości punktów, również prowadzi statystyki transferu aut.Sprawdź również - system wypożyczalni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:40:01
Tagi: parking, usługi, Transpondery