Z jakiego powodu samochodowe uchwyty do smartfonów są tak praktycznym rozwiązaniem, kilka porad jak je wybierać.

Co prawda przepisy nie pozwalają na dzwonienie z komórek w czasie jazdy, jeśli nie będzie się to odbywać przy pomocy zestawu głośnomówiącego, ale pozwalają na wykorzystywanie ich przykładowo w formie nawigacji.

Współczesne smartfony mają taką możliwość, i wielu kierowców chętnie ją wykorzystuje. Lecz chcąc zagwarantować przy tym sobie odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę, to warto zakupić jakiś dobry http://www.cyfrowe.pl/smartfony-tablety/iottie-uchwyt-samochodowy-iottie-easy-flex-3-smartfon-do-5-cali.htmlżna kupić całkiem dobry model, ale za to bardzo wygodny i praktyczny. Umieszczając aparat w takim uchwycie można z niego korzystać bez konieczności trzymania urządzenia w ręce i skupiać się na jechaniu, a nie niebezpiecznym patrzeniu w dół. Takie uchwyty powinny być montowane na takiej wysokości, aby kierowca mógł bez tracenia kontaktu wzrokowego z jezdnią spoglądać na ekran. Z tego też powodu należy wybrać taki model uchwytu, który można będzie zamontować w odpowiednim miejscu.Biały telefon w dłoni
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak się okazuje, uchwyty samochodowe na telefon - zerknij tu sprzedawane są w tak dużej liczbie odmian i wersji, że ich zakup wcale nie będzie taki łatwy. Po pierwsze trzeba je dobierać do danego rodzaju smartfona, jaki się posiada. Niektóre uchwyty są dedykowane tylko i wyłącznie do jednego modelu, tak więc kupując nowy aparat trzeba będzie również zmienić uchwyt. Inną grupę stanowią uniwersalne uchwyty, pasujące na urządzenia w określonym przedziale wielkości. Rozwiązanie tego typu będzie dużo bardziej praktyczne, bo w razie zmiany smartfona uchwyt pozostaje, tak samo będzie przydatne, jeżeli samochodem jeżdżą różne osoby. Bardzo istotny podczas wyboru będzie także sposób mocowania. Aktualnie ogromnie popularne są uchwyty mające przyssawkę na szybę, jakie pozwalają na dokładne dopasowanie ich położenia. Istotne jest przy tym, żeby uchwyt został umieszczony w takim miejscu, aby było można na niego wygodnie patrzeć cyfrowe.pla równocześnie żeby nic nie zasłaniało drogi. W tym celu ważna jest także długość uchwytu, tu już trzeba je dopasowywać pod kątem swojego samochodu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:41:48
Tagi: model, ręce, położenie