Tapety do wnętrz

Napisał: nouknouk
Oryginalne aranżacje wnętrz perfekcyjnie korespondują ze współczesnym stylem. Pole do popisu jest spore, dlatego wszystko jest zależny od pomysłu, ale też od poczucia stylu. Ściany to największe wyzwanie. Tapeta, lateksowa farba, a może lepiej urozmaicić dom?

Pod koniec XX w. zapanowała moda na tapety, które konkurowały z drewnianymi mieszkaniami. Malowanie jest najłatwiejsze, daje też opcję szybkiej zmiany wystroju, gdy zechcemy zmienić kolor. Przestaliśmy bać się soczystych kolorów i testowanie kolorów w eleganckich domach jest już normą. Malinowo-czarna kuchnia jest odważnym konceptem, chociaż takie kompozycję można zobaczyć na żywo, nie jedynie w katalogu.

Rośliny samoprzylepne

Coraz popularniejsze stają się naklejki nahttps://twoje-fototapety.pl/naklejki/61392-na-szklane-drzwi-i-okna.htmlzewka w odważnym kolorze. Wystarczy przygotować centralne miejsce i szybko wzbogacić je modnym wzorem – tak samo łatwo można się go pozbyć. W pokojach dzieci, tuż nad spaniem mama może przykleić króliczka z ukochanej bajki i konstruować całe historyjki z nim w roli głównej. Dzięki naklejkom można też zmienić pokoik najmłodszych w wesołą łąkę.

Artystyczna fotografiaFototapety kojarzą się po raz kolejny z końcem wieku ihttps://twoje-fototapety.pl/fototapety.html demonstrować leśnego wodospadu. Nowoczesna fototapeta może przedstawiać to, czego chce klient. Wielbiciele wyjątkowych zdjęć chętnie wybiorą rzeczywiście najlepsze fotografie makro przyrody albo panoramę nowoczesnego miasta, co bardzo dobrze łączy się ze stylem industrialnym. Dziwne obrazy nie powinny zasłaniać całej, najdłuższej ściany, najlepiej, aby wprowadzono je jako centralny punkt, ale razem z pasującym kolorem farb.

Panele szklane

W kuchni i łazience tak naprawdę nie musi rządzić glazura. Panele ze szkła to ciekawa alternatywa dla płytek. Pomiędzy kuchennym blatem a wiszącymi szafkami możemy wstawić sobie panoramę Nowego Jorku albo wesołe wzory na szklanych płytach. W łazience szkło w kolorze intensywnego, dobrze podsycone światłem, zrobi piorunujące wrażenie na domownikach. To zdecydowanie pomysł dla kochających elegancję i przy okazji lekką ekstrawagancję.


Napisał: ...

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-31 08:41:47
Tagi: szkło, Kolor, glazura, łazienka, obrazy, ściany, fototapeta