Z jakiego powodu samochodowe uchwyty do smartfonów są tak praktycznym rozwiązaniem, kilka porad jak je wybierać.

Co prawda przepisy nie pozwalają na dzwonienie z komórek w czasie jazdy, jeśli nie będzie się to odbywać przy pomocy zestawu głośnomówiącego, ale pozwalają na wykorzystywanie ich przykładowo w formie nawigacji.

Współczesne smartfony mają taką możliwość, i wielu kierowców chętnie ją wykorzystuje. Lecz chcąc zagwarantować przy tym sobie odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę, to warto zakupić jakiś dobry uchwyt samochodowy smartfon – . Gadżet taki wcale dużo nie kosztuje, bo już za kilkadziesiąt złotych można kupić całkiem dobry model, ale za to bardzo wygodny i praktyczny.

Odpowiada Ci ten tekst? To super, sprawdź stronę planowanie finansowe pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na tego typu temat.

Umieszczając aparat w takim uchwycie można z niego korzystać bez konieczności trzymania urządzenia w ręce i skupiać się na jechaniu, a nie niebezpiecznym patrzeniu w dół. Takie uchwyty powinny być montowane na takiej wysokości, aby kierowca mógł bez tracenia kontaktu wzrokowego z jezdnią spoglądać na ekran. Z tego też powodu należy wybrać taki model uchwytu, który można będzie zamontować w odpowiednim miejscu.

Biały telefon w dłoni

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Jak się okazuje, uchwyty samochodowe na telefon – zerknij tu sprzedawane są w tak dużej liczbie odmian i wersji, że ich zakup wcale nie będzie taki łatwy. Po pierwsze trzeba je dobierać do danego rodzaju smartfona, jaki się posiada. Niektóre uchwyty są dedykowane tylko i wyłącznie do jednego modelu, tak więc kupując nowy aparat trzeba będzie również zmienić uchwyt. Inną grupę stanowią uniwersalne uchwyty, pasujące na urządzenia w określonym przedziale wielkości. Rozwiązanie tego typu będzie dużo bardziej praktyczne, bo w razie zmiany smartfona uchwyt pozostaje, tak samo będzie przydatne, jeżeli samochodem jeżdżą różne osoby. Bardzo istotny podczas wyboru będzie także sposób mocowania. Aktualnie ogromnie popularne są uchwyty mające przyssawkę na szybę, jakie pozwalają na dokładne dopasowanie ich położenia. Istotne jest przy tym, żeby uchwyt został umieszczony w takim miejscu, aby było można na niego wygodnie patrzeć a równocześnie żeby nic nie zasłaniało drogi. W tym celu ważna jest także długość uchwytu, tu już trzeba je dopasowywać pod kątem swojego samochodu.

, ,

Related posts

Pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Dowiedz się, w jakich miejscach znaleźć właściwe części zamienne oraz dlaczego wybrać pilot uniwersalny

Twój pilot od TV odmówił posłuszeństwa? Nie złość się, wystarczy wybrać się do sklepu z częściami zamiennymi, aby szybko rozprawić się z kłopotem. Sprzedawca pomoże ci wybrać odpowiedni produkt, a ty będziesz mógł na nowo cieszyć się oglądaniem ulubionych programów. Szczególnie warte uwagi są piloty uniwersalne. Z jakich racji?

Odkurzacz centralny – czy warto?

System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej i wygodniej posprzątać domek niż tradycyjny odkurzacz. Jest do tego niemal zupełnie bezgłośny oraz usuwa z pomieszczeń wszelkie, wręcz najdrobniejsze zanieczyszczenia, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku alergików.
Centralne odkurzacze z początku montowano w pensjonatach czy też obiektach przemysłowych.

W jaki sposób prawidłowo wybrać oświetlenie do naszego mieszkania?

Spora część z nas dobrze wie, że wykonanie szeroko pojmowanych działań remontowych w naszym miejscu zamieszkania to zadanie, jakie w wielu przypadkach spędza nam sen z powiek. Liczba detalów wyposażenia domu, która musi zostać przez nas wyłoniona oraz zakupiona może nam wydawać się ogromna. Rzecz dodatkowo komplikuje się, kiedy pierwszy raz wprowadzamy się do nowego mieszkania i koniecznie musimy na nowo urządzić wszelkie pomieszczenia.

Wagi apteczne elektroniczne

Wagi apteczne do stosowania w recepturze aptecznej zgodnie z ustawą Prawo o Miarach potrzebują legalizacji. Należy pamiętać, że nowe wagi apteczne posiadają legalizację ważną 3 lata.

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.